SafeGroup

Pełna wersja: McAfee Antivirus Plus 2012 6 miesięcy za free.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na poniższej stronie możemy uzyskać ten av na 6 miesięcy. Jakie macie opinie o nim?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja mam jedno wspomnienie - jak mi wirus wykasował jego pliki i ten się skapnął Grin
Średni.. ale dzięki za info Beer
Dawno już nie używałem tego softu, a moje zamierzchłe wspomnienia o mcafee Wink- bez rewolucji i bez rewelacji...

McAlex

a ja testuję i powiem, że mała rewelacją jest. Nie przeszkadza w działaniu i jest mocno stabilny. Ma duża bazę wirusów , do tego działa w chmurze. Charakteryzuje się tandetną obsługa techniczną, Ale nie sprawia problemów:-)domyślnie full automatyczny,Ale można ustawić,by Firewall pytał o decyzję. Na pół roku za free warto zainstalować:-)
Promocja nadal aktualna.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

Polecam ! Smile
Wersja 2013 przyniesie mocne zaskoczenieWink
No oby, bo póki co to McAfee radzi sobie dość mizernieNone2

McAlex

Oj tam mizernie. Artemis działa cały czas. Można rzec, że McAfee to program w chmurze jeśli chodzi o wykrywanie nowych zagrożeń z paczekSmile Ale te najpopularniejsze wirusy kosi w stu procentach.
Odświeżam, nadal aktualne:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

Dla dobra użytkowników nie powinieneś odświeżać:-) .
To przecież Twój ulubiony AV.Cool

McAlex

Ja najbardziej lubię LiveSecurity Smile A dopóki McAfee nie poprawi błędów silnika związanych z generowaniem wysokiego obciążenia pamięci oraz szarpania procesorem, nie ma sensu go instalować nawet za free:-).