SafeGroup

Pełna wersja: KIS 2012 na ROK!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wchodzimy na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i rejestrujemy się. Aktywujemy link na mailu, po czym logujemy się na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Pyk, roczny KIS jest już do naszej dyspozycji ;-) Działa z wersją angielską i niemiecką.
Pozdrawiam

EDIT: Dodam tylko, że przy rejestracji i generowaniu kodu zaznaczamy tylko pierwszy kwadracik. Drugi sprawi, że dostaniemy SPAM na naszego maila. I lepiej zakładać na naszego "normalnego" maila a nie koszmaile, ponieważ nie jestem pewien czy kluczyk jest na cały rok czy dosyłają co jakiś czas i wychodzi pełny rok.
Cytat: ... lepiej zakładać na naszego "normalnego" maila a nie koszmaile, ponieważ nie jestem pewien czy kluczyk jest na cały rok czy dosyłają co jakiś czas i wychodzi pełny rok.

wiesz ile by mieli roboty z tymi kluczami ? Facepalm
ja dalem maila yopmail i klucz w ciagu kliku sekund przyszedl Smile

Cytat: Działa z wersją angielską i niemiecką.

sprawdzales na PL ? czy gdzies to pisalo ?

PS : Dzeki za info. klucz sie przyda na czarna godzine Smile
Cytat: wiesz ile by mieli roboty z tymi kluczami ?dla kazdej osoby/maila inny klucz wysylac (np co 3msc)

Jest takie coś jak automat. Tongue Więc problemu, by nie mieli najmniejszego.
no tak, o tym to wiem, ale kody sa dla kazdego inne, nie ?
Pisało, że z ang. i niemiecką. Nie wiem czy instalować u siebie, wydaje mi się, że avg jest lepsze.
ja z ruskiego bylem zadowolony, dopuki mi na viscie sterownika karty sieciowej nie uszkodzil Smile
pozostal tylko format i kupno win 7:crazy:
ale vista tak podobno ma.

a wracajac do kisa, to moze sa jakies sznase ze na PL zadziala ?
jak ktos moze to niech sprawdzi u siebie lub na wirtualu, proszę Wink
Cytat: Pisało, że z ang. i niemiecką. Nie wiem czy instalować u siebie, wydaje mi się, że avg jest lepsze.

Na pewno AVG lżejszy.
Cytat: a wracajac do kisa, to moze sa jakies sznase ze na PL zadziala ?

Pewnie można podmieniając pliki ze skórki, kiedyś wiem, że można tak było z poprzednimi wersjami KIS''a.
Z tego co wyczytałem to klucz jest na rok , ale będą wysyłać 4 klucze po 91 dni.
Nie wiem, chyba się nie zdecyduję. W teście Andrzeja oba programy wypadły celująco, więc po co sobie mulić komputer.
Żeby działał na wersji eng należy podmienić plik z wersji niemieckiej. Co do kaspersky vs avg to chyba nie ma co porównywać bo po pierwsze KIS to pełen pakiet a po drugie odpowiednia konfiguracja KIS stawia go znacznie ponad avg.
messier napisał(a):po drugie odpowiednia konfiguracja KIS stawia go znacznie ponad avg.
Np jaka? jestem ciekawy na przyszłość. Możesz odpowiedzieć w temacie z kisem.
messier napisał(a):Żeby działał na wersji eng należy podmienić plik z wersji niemieckiej. Co do kaspersky vs avg to chyba nie ma co porównywać bo po pierwsze KIS to pełen pakiet a po drugie odpowiednia konfiguracja KIS stawia go znacznie ponad avg.


Też chętnie poznałbym ową konfigurację
Pełen skan, uruchamiamy na komputerze używane aplikacje a następnie zmieniamy w KIS kontrolę aplikacji na poziom zablokowane. Odznaczamy żeby ufał aplikacjom z podpisem cyfrowym i korzystał tylko z programów w KSN
Nie ma problemu żeby działało z wersja polska ściągacie takie coś

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wersje instalacyjna KIS 2012, zmieniacie nazwę pliku kis12.0.0.374pl_pl.exe na setup.exe po czym uruchamiacie KAVKIS_2012_CBEMOD.exeklikacie na Tak i instalacja rusza, po zainstalowaniu usuwacie licencje i aktywujecie swoja
Próbował już ktoś instalowac wersje PL ??
Klucz jest jeden dla wszystkich. Będą 4 kluczyki po 90dni na 3 komputery. Działa z wersja EN, PL (trzeba podmienić ten plik na etapie instalacji albo użyć tego moda).

Ehh, niemcy mają dobre promocje na tego KISa brandowanego dla computerbilda (rok, 3 komputery)
mógłby ktoś wrzucic screeny jak zrobić krok po kroku wersje PL
Bez screenów prościej.
Podczas instalacji najpierw odznaczyć "Chroń proces instalacji" a potem w okienku jak się pokazuje "Kopiowanie nowych plików..." za drugim razemto m/w w środku paska postępu trzeba wstrzymać instalację klikając anuluj i skopiować owy .dll a potem wznowić i dokończyć instalację. Podać klucz z promocji.
Klucz nie działa na angielskiej wersji :/
Działa, źle robiszGrin
Stron: 1 2