SafeGroup

Pełna wersja: SystemGuard+
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Postanowiłem napisać program anti-malware. Nie jest to jakiś świetny program o bardzo dobrej skuteczności, ale prosta aplikacja wykrywająca malware których md5 ma w bazie. Proszę zgłaszać błędy,a wykrytych plików nie usuwać, ponieważ program robi bardzo dużo FP, m.in w C:\Windows . MD5 wykrytych plików proszę przesłać poprzez prywatne wiadomości.

Dziękuję za pomoc użytkownikowi danisss .


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Download:
Kod:
http://dl.dropbox.com/u/60482942/MalProtect%20Anti-Malware.exe
jakim cudem program wykrywający po md5 wali fp ?
W definicjach ma MD5 czystych plików
To niestety nie jest dopuszczalne Sad. Na czym polega ochrona USB? Jeśli program jest "Free" to czy planujecie wersję płatną?
Flash999 napisał(a):Jeśli program jest "Free" to czy planujecie wersję płatną?


Będzie tylko free.

Flash999 napisał(a):Na czym polega ochrona USB?

Program skanuje pendrive''a
Ciekawie się zapowiada Smile. Tylko co teraz z PCDefender?

Zacznijmy:
1. Program w trayu prezentuje się jako... Xvirus Personal Guard - czyżby 4 gracz? Suspicious
2. Kliknę kilka razy ikonkę w trayu a program pokazuje się na pasku - powinien wyjść mnie powitać (drobny błąd)
3. Po kliknięciu Delete All po skanowaniu jest komunikat o usunięciu, a program nie wykrył zagrożeń.
4. About puste Sad.

Duży plus za alerty... Fajnie wyglądają Smile.
Nie wiem czy będzie. Czekam aż osoba która pisze kod PCDefendera skończy. Może zapytam się jak mu idzie.

1. Program korzysta z zmodyfikowanego kodu tego programu napisanego przez użytkownika danisss. Musiałem zapomnieć zmienić, poprawię w następnej wersji.

2. Poprawię w następnej wersji.

3. Poprawię w następnej wersji.

4. Jeszcze nie zdążyłem tego zrobić Smile

Eugeniusz

Za 10 dni program umrze... niestety Sad
Albo i krócej. Nie wiem po co pisać coś nowego, zakładać nowy temat itp. jak są wcześniejsze projekty.
Eugeniusz napisał(a):Za 10 dni program umrze... niestety


O co chodzi?


Dodano: 12 maja 2012, 12:58

MalProtect Anti-Malware 1.1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


* poprawiono drobne błędy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

Informuje, że avg usuwa twój plik jako zagrożenie (heurystyka)Grin
O to chodzi że będzie tak samo jak z resztą projektów. Kilka wersji pokażesz i koniec.
Waves97 napisał(a):O to chodzi że będzie tak samo jak z resztą projektów. Kilka wersji pokażesz i koniec.


Jest tak, ponieważ nie mam pomysłów co można jeszcze zmienić w danym projekcie.
To po co zaczynasz identyczny projekt od nowa? Bezsens totalny. Brak pomysłu na ciągnięcie programu to rzuć to i zajmij się czymś innym a nie tworzysz kolejny program którego przyszłość każdy zna. To można uznać za nabijanie postów i reputacji.
Muszę powiedzieć, że trochę śmiesznie to wygląda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Chcesz to rozwinąć? Hm.. może warto sumy md5 zastąpić czymś dokładniejszym, np. sha256 albo sha512?
ReviewsAntivirus napisał(a):Jest tak, ponieważ nie mam pomysłów co można jeszcze zmienić w danym projekcie.

Przecież możesz zapytać, czy ktoś ma jakieś propozycje.. O ile nie nudzi Cię samo siedzenie przy jednym projekcie.
Flash999 napisał(a):Muszę powiedzieć, że trochę śmiesznie to wygląda


Spróbuj zmienić nazwę pliki na dowolną inną i sprawdzić czy wykrywa.
Nazwałem jako "plik.exe" i wykrywa to samo.
Oba pliki - 1.1 i 1.2

McAlex

Ip jest bardzo czułe na wszelkiego rodzaju false av stad pomyłka. raczej bez analizy w ich laboratorium plik nie zostanie przepuszczony.
Stron: 1 2