SafeGroup

Pełna wersja: BitDefender Internet Security 2012 za darmo na rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Strona z promocją

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Właśnie dostałem kluczyk. Dzięki za promoWink
Ja również dziękuję! Zastanawiam się tylko czy zmieniać go z avg.
Na wirtualnej maszynie na xp BIS chodzi bezproblemowo i lekko ale nie jestem pewien czy na win7x64 również tak będzie Wink

byku81

yaslaw napisał(a):Ja również dziękuję! Zastanawiam się tylko czy zmieniać go z avg.
Na wirtualnej maszynie na xp BIS chodzi bezproblemowo i lekko ale nie jestem pewien czy na win7x64 również tak będzie Wink


Ja używam dłuższy czas na win 7x64i naprawde nie jest ciężki jak wszędzie piszą mnie taki pakiecik pasuje jak mało który.

Jedynie do czego się można przyczepić to do dłuższego startu systemu po za tym żadnych problemów.

P.S

Jakby ktoś wiedział jak wysłać próbki do bitdefendera to prosze o info,malwarecity zmienili i nie widze tam takiej opcji teraz
byku81 napisał(a):Jakby ktoś wiedział jak wysłać próbki do bitdefendera to prosze o info,malwarecity zmienili i nie widze tam takiej opcji teraz


chyba virus_submission[at] bitdefender.com
Dzięki jest licka. Pytanka czy z linku, który przychodzi w emailu pobieramy coś do ściągnięcia instalatora czy instalator możemy pobrać z innego miejsca? Działa z wersją PL? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Czy wam też wygasł klucz ????
u mnie też z niewiadomych powodów wygasła licencja....dziwne

marsellus

yaslaw napisał(a):u mnie też z niewiadomych powodów wygasła licencja....dziwne

Ja wiem czy z niewiadomych, promo dla mieszkańców Australii więc nic dziwnego że poblokowali kluczeWink
No to pewnie i mój zablokowaliSad