SafeGroup

Pełna wersja: System Explorer czy Killswitch ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiam się, który program jest lepszy. Co wy na to ?
zainstaluj RAMMap przejdź do zakładki File Summary to zobaczysz coś ciekawegoWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

promototo napisał(a):Zastanawiam się, który program jest lepszy. Co wy na to ?


Mozesz mieć i jeden i drugi . Właśnie zainstalowałem System Explorer - jego plus że jest po polsku i może być uruchamiany ze startem systemu, posiada wiele ciekawych narzędzi. Wink


Oprócz nich masz jeszcze process hacker2 , nie wspierany jużstarter na windows xp i jeszcze kilka innyh.
zord napisał(a):zainstaluj RAMMap przejdź do zakładki File Summary to zobaczysz coś ciekawegoWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ale on nie pokazuje, które procesy są bezpieczne, a które nie, no chyba, że coś przeoczyłem.

andrzej76 napisał(a):
promototo napisał(a):Zastanawiam się, który program jest lepszy. Co wy na to ?


Mozesz mieć i jeden i drugi . Właśnie zainstalowałem System Explorer - jego plus że jest po polsku i może być uruchamiany ze startem systemu, posiada wiele ciekawych narzędzi. Wink


Oprócz nich masz jeszcze process hacker2 , nie wspierany jużstarter na windows xp i jeszcze kilka innyh.


Kiedyś miałem System Explorer, ale zrezygnowałem dla Killswitch. Chyba czas powrócić do przeszłości i ponownie zainstalować go.
promototo napisał(a):
zord napisał(a):zainstaluj RAMMap przejdź do zakładki File Summary to zobaczysz coś ciekawegoWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ale on nie pokazuje, które procesy są bezpieczne, a które nie, no chyba, że coś przeoczyłem.


ale za to już wiesz dla czego system zajmuje aż tyle pamięciGrin
Zdecydowanie KS. Minusem możeto być wydajność. Jeśli cchesz zabić proces zawieszonego kalkulatora to możesz użyć PE, ale jeśli już walczyć z infekcją/ mieć dostęp do zaawansowanych funkcji to KS. Po prostu lepszy wgląd na sytuację no i to scyzoryk szwajcarski jeśli chodzi o te sprawy.
Właśnie mam oba uruchomione i odpalam aktualne malware, a pliki są usuwane, którego to sprawka. Wspomnę, że nie mam żadnego innego programu zabezpieczającego.
Malware lubi usuwać się sam przez się.
morphiusz napisał(a):Malware lubi usuwać się sam przez się.



Question
Po uruchomieniu malware czasami SAMO SIE usuwa, tzn pierwotny plik, ktory uruchomiles
Aha dzięki, teraz kapujęFacepalm