SafeGroup

Pełna wersja: Spyshelter Premium i Firewall - spora promocja :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Promocja znanych polskich programów...dla mniej zaznajomionych z tematem krótkie info
Cytat: SpyShelter anty-keyloggertoprogram którego zadaniem jest ochrona naszych prywatnych danychprzed szpiegowaniem pod różną postacią. Zapewnia on wysoce skuteczną ochronę przed oprogramowaniem którego celem jest naruszenie prywatności użytkownika.

SpyShelter zapewnia ochronę przed wszelakimi formami działań złośliwego oprogramowania typu keylogger, trojan, rootkit. Chroni on także przed wirusami dzięki zasotosowaniu modułu HIPS. Dzięki jego pomocy, obronimy się przed wykradaniem danych osobowych, haseł, numerów kart kredytowych i innych poufnych danych.

Koniec aukcji - 1 czerwca, licencja - 29 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: SpyShelter Firewallto zapora sieciowa i anty keylogger w jednym -program którego zadaniem jest ochrona naszych prywatnych danychprzed szpiegowaniem pod różną postacią. Zapewnia on wysoce skuteczną ochronę przed oprogramowaniem którego celem jest naruszenie prywatności użytkownika.

SpyShelter Firewall zapewnia ochronę przed wszelakimi formami działań złośliwego oprogramowania typu keylogger, trojan, rootkit. Chroni on także przed wirusami dzięki zasotosowaniu modułu HIPS. Dzięki jego pomocy, obronimy się przed wykradaniem danych osobowych, haseł, numerów kart kredytowych i innych poufnych danych.

Koniec aukcji - 27 maja, licencja - 39 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Dokładnie, bardzo dobra promocja, warto korzystać bo cena jest atrakcyjna Smile
Warto wspomnieć, że ten serwis aukcyjny to... nowy projekt wydawców SpySheltera.
Hm... Zakupiłbym SS Firewall, ale to mogłaby być moja moralna porażka - obiecałem sobie nigdy nie płacić za oprogramowanie zabezpieczające* Wink Ale odsuńmy żarty na bok. Mimo wszystko sprawa wygląda interesująco na przyszłość, a w moim przypadku SS Firewall załatwiłby sprawę całościowego zabezpieczenia komputera. Martwi mnie tylko jedno i dlatego zdecydowałem się napisać: czy rozwój SS Firewall jest pewny? Czy jest możliwość że za przykładowo rok porzucą projekt i zostaną przy samym SpyShelterze? Bo jeśli miałbym się przełamać to zależałoby mi na pewnej informacji, a nie widzę żadnych zaskakujących nowości jeśli chodzi o rozwój ich Firewalla...

* Szczególnie z ograniczonym czasem ważności licencji. Jeżeli chodzi o licencje dożywotnie, to przy na prawdę atrakcyjnych ofertach kręciły mi się różne pomysły po głowie...
Cytat: * Szczególnie z ograniczonym czasem ważności licencji. Jeżeli chodzi o licencje dożywotnie, to przy na prawdę atrakcyjnych ofertach kręciły mi się różne pomysły po głowie...


Wszystkie licencje na SpyShelter są bezterminowe z tego co mi wiadomo chyba że się mylę, poza tym rzeczywiscie niezla ofertaSmile

Konto usunięte

nikitagorbaczow napisał(a):Martwi mnie tylko jedno i dlatego zdecydowałem się napisać: czy rozwój SS Firewall jest pewny? Czy jest możliwość że za przykładowo rok porzucą projekt i zostaną przy samym SpyShelterze? Bo jeśli miałbym się przełamać to zależałoby mi na pewnej informacji, a nie widzę żadnych zaskakujących nowości jeśli chodzi o rozwój ich Firewalla...


Wiadomo mi z pewnych źródeł (pewnych w sensie wiarygodności Smile ), że nie ma się co martwić, produkt nie został zapomniany i jest intensywnie rozwijany.
Sądzę, że to wynika z komplikacji programu. Zobaczcie, że SpyShelter jako antylogger jest rozwijany od dłuższego czasu. Moduł-firewall pojawił się niedawno, trzeba więc chwilę poczekać, aby został doszlifowany i wzbogacony o nowe funkcje. Zresztą, śmiem twierdzić, że forum jest przeglądane i głosy użytkowników podsuwające pomysły są analizowane Smile

dry napisał(a):Wszystkie licencje na SpyShelter są bezterminowe z tego co mi wiadomo chyba że się mylę, poza tym rzeczywiscie niezla ofertaSmile


Jak do tej pory są bezterminowe.
Dzięki za informacje Łukasz. W razie czego będę Cię ścigał o 4 dychy Wink No to w takim razie się skuszę na licencję, myślę że warto. I dziękuję również za informacje dotyczące promocji, ichito - pewnie sam bym nie znalazł. Pozdrawiam!
Kupił już ktoś z Was? Niestety mam problem z zapłatą, nigdzie nie zostało podane konto bankowe.
Cytat: Dodatkowo SpyShelter umożliwia przeanalizowanie podejrzanego pliku za pomocą antywirusa VirusTotal , czynność odbywa się bez pobierania żadnych aplikacji. Plik zostaje wysłany na serwery VirusTotal gdzie zostaje zbadany, a raport zwrotny dostaje Użytkownik.


Nie wiedziałem że VirusTotal to antywirusFacepalm
ReviewsAntivirus napisał(a):Nie wiedziałem że VirusTotal to antywirus

W zasadzie to treść całej aukcji jest pisana jakoś dziwnie jeśli chodzi o styl i składnie...
Meo napisał(a):Kupił już ktoś z Was? Niestety mam problem z zapłatą, nigdzie nie zostało podane konto bankowe.

Jak znajdziesz to daj znać Wink
Poprawili już aukcję, po zakupie dostajesz numer konta.
Meo napisał(a):Poprawili już aukcję, po zakupie dostajesz numer konta.

OK, dzięki za informację. Chciałem przelać symboliczną złotówkę żeby zweryfikować założone konto, ale niestety nie mam możliwości zapisu poprawionych danych użytkownika (zgodnych z danymi zarejestrowanymi w banku) ponieważ "Wystąpił nieoczekiwnybłąd. Proszę spróbować za chwilę". Napisałem wiadomość i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że mi nie wykupicie wszystkich licencji Wink

EDIT: Problem zażegnany. Z wiadomości zwrotnej wywnioskowałem, że obsługa serwisu przyznała się do błędu.
Support SpyShelter''a trochę błędów też popełnia. Kupiłem Anty-Keyloggera, a dostałem klucz do FW.
Meo napisał(a):Support SpyShelter''a trochę błędów też popełnia. Kupiłem Anty-Keyloggera, a dostałem klucz do FW.

Ich strata. Nawet bym się nie przyznawał. I niezupełnie poprawnie się wyraziłeś - kupiłeś SpyShelter Premium i dostałeś SpyShelter Firewall. Anti-keylogger to moduł, który zawierają oba produkty SpyShelter. Jesteś zarobiony 5 euro Wink
Mój błąd. Niestety nie jestem zarobiony, klucz nie działał i musiałem do nich napisać.
Meo napisał(a):Mój błąd. Niestety nie jestem zarobiony, klucz nie działał i musiałem do nich napisać.


e tam, jestes poza tym chyba się troche gubisz Meo, to skąd wiedziałes ze dostales klucz do firewall? Nie ma innej metody jak wpisanie go i sprawdzenie.
W mailu wraz z kluczem, była informacja, że to do FW. W SpyShelter Preium nie działał.
To było zainstalować SSPF i by zadziałał , i miałbyś dwa w jedym.
Nic straconego, wydaje się, że Datpol był miły i klucz działa bez problem. Można tym zastąpić PC Tools FW?

andrzej76

Meo napisał(a):Można tym zastąpić PC Tools FW?


Można zastąpić, ale zapora od PC Tools jest zdecydowanie lepsza , konfigurowalna- ta w SS jest słabszej jakości. Wink
Mogą razem pracować czy lepiej wyłączyć w SS moduł zapory?
Stron: 1 2