SafeGroup

Pełna wersja: K7 Total Security - test ochrony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Wykonałem test ochrony mało znanego programu zabezpieczającego K7 Total Security.
Ustawienia programu standardowe - z delikatną modyfikacją ( pokazane na filmiku)
Baza definicji wirusów - aktualna.
Test na 100 próbkach malware.
Zapraszam do obejrzenia :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki za kolejny test!
Dlaczego nie próbowałeś zabić procesy ransomware i usunąć jego wpis w autostarcie? Pewnie dałoby się kontynuować test.

andrzej76

ReviewsAntivirus napisał(a):Dlaczego nie próbowałeś zabić procesy ransomware i usunąć jego wpis w autostarcie?


A no dlatego że jeśli byś dokładnie oglądał nic nie mogłem zrobić jak Ransom przedarł się do systemu. Plansza przysłaniała mi wszystko i na nic nie mogłem kliknąć. Pozostawało tylko "power off" wirtuala. Po restarcie jak widać to samo- system "kaput" i tyle.
andrzej76 napisał(a):A no dlatego że jeśli byś dokładnie oglądał nic nie mogłem zrobić jak Ransom przedarł się do systemu. Plansza przysłaniała mi wszystko i na nic nie mogłem kliknąć. Pozostawało tylko "power off" wirtuala. Po restarcie jak widać to samo - system "kaput" i tyle.


Ale mogłeś wcisnąć Ctrl + Shift + Esc i wtedy może menedżer zadań otworzył by się w obszarze ransoma - wtedy mógłbyś zabić Smile Sprawdzałem u siebie

andrzej76

ReviewsAntivirus napisał(a):Ale mogłeś wcisnąć Ctrl + Shift + Esc i wtedy może menedżer zadań otworzył by się w obszarze ransoma - wtedy mógłbyś zabić


Jego ma zabić program testujący. Wink