SafeGroup

Pełna wersja: Shadow Defender - test ochrony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Przeprowadziłem test znanego wirtualizera systemu operacyjnego jakim jest Shadow Defender.
Program w wersji 1.1.0.331czyli w ostatniej jaka wyszła dotychczas. (31.03.2011)
Test polegał na uruchamianiu próbek wirusów których było500 , w szczególnościrootkit-ów TDSS.
A jak się spisał program w roli ochroniarza Naszych cennych zasobów komputera możemy obejrzeć pod tym adresem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




PS: Sorry Panowie ale muzyczkę urywa w połowie filmiku. Mam nadzieję że przytrafia to mi się ostatni raz.
Dzięki za teściki, wreszcie coś poza suchymi antywirusami się dzieje Wink
No niestety największą popularnością cieszą się testy AV gdyż większość naszego społeczeństwa dała się omamić i sądzi że AV gwarantuje bezpieczeństwo Tongue

Wysyłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk 2
Spodziewałem się takiego wyniku Smile I dobrze, że testowałeś najnowszą dostępną wersję (331), bo to wersja wciąż wątpliwa, bo wydana nie wiadomo przez kogo już po zaginięciu Tony''ego - twórcy SD. Czy mógłbyś powtórzyć taki test na ostatniej stabilnej wersji sygnowanej przez autora czyli 325?
Bezpieczny link do pobrania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zaj...isty teścior Andrzej Smile Oby tak dalej..

andrzej76

Przygotowanka idą do Returnil System Safe Pro . To będzie ciekawe dopiero. Wink


Dodano: 24 maja 2012, 12:53

ichito napisał(a):Czy mógłbyś powtórzyć taki test na ostatniej stabilnej wersji sygnowanej przez autora czyli 325?


Mógłbym , nie ma sprawy. Wybacz teraz w przygotowaniu inne testy , ale do soboty powinien się ukazać. Mam nadzieję że nie masz mi tego za złe że trzeba poczekać. Wink

marsellus

Returnil da radę Grin (jeśli to ma być test wirtualizera to może lepiej Returnil Virtual System?)
BTW. Te wpisy w MBAM to wyłączone powiadomienia centrum zabezpieczeń Smile
BTW.2 Szczególny nacisk idzie na TDSSy więc może warto by na koniec oprócz MBAMa zapuścić jeszcze Kaspersky TDSS Killer?
Dzięki za test.

andrzej76

marsellus napisał(a):warto by na koniec oprócz MBAMa zapuścić jeszcze Kaspersky TDSS Killer?


Będzie, dzięki za podpowiedzi , bo cenne. Wink


Dodano: 24 maja 2012, 13:44

marsellus napisał(a):(jeśli to ma być test wirtualizera to może lepiej Returnil Virtual System?)


Virus guarda wyłączę, sam wirtualizer potestujemy. Wink
W-I-E-L-K-I-E D-Z-I-Ę-K-IZ-AT-E-S-T Beer

andrzej76

ichito napisał(a):Czy mógłbyś powtórzyć taki test na ostatniej stabilnej wersji sygnowanej przez autora czyli 325?


Niestety wszystkie pobrania kierują na wersję 331 , więc nie mogę znaleźć wersji 325 do testu, chyba że ktoś ma taką na swoim dysku i mi ją może przesłać. Wink
Mam pytanko:Mógłbyś przetestować Toolwiz Care(moduł zamrażania czasu)?Z góry dzięki.

andrzej76

Znalazłem wersję 1.1.0.335 SD. Toolwiz Care - coś się da zrobić. Wink
andrzej76 napisał(a):Niestety wszystkie pobrania kierują na wersję 331 , więc nie mogę znaleźć wersji 325 do testu, chyba że ktoś ma taką na swoim dysku i mi ją może przesłać. Wink


Sprawdź te linki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#41;.exe

andrzej76

Już mam wersję 1.1.0.325 , te Twoje Adam - kierują na wersję 331. Wink
Ok...te będą dobre Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]