SafeGroup

Pełna wersja: Returnil System Safe Pro 2011 - test ochrony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Wykonałem test wirtualizera jakim jest Returnil System Safe Pro 2011.
Test na 500 próbkach malware.
Ustawienia programu pokazane w filmie.
Zapraszam do obejrzenia na :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PS: Na prośbę Rogacz-a na końcu filmiku jest dodana informacja na temat muzyki( wykonawca, tytuł utworu).

Dusiek

ANDRZEJ76 Mam prośbę przetestowałbyś nanoantivirus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

TASMAN napisał(a):ANDRZEJ97


andrzej76- taki tam szczególik.
No pewnie. Dzisiaj będzie. Wink

Dusiek

PRZEPRASZAM
Może przetestujesz Sophos Endpoint Security and Control?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Korzystam z ich darmowego antywirusa pod Maca i ciekawi mnie jak radzi sobie wersja Windowsowa Smile
A już mi banan na twarzy pojawił sie po początkowych sekundach. Mówie sobie o fajny kawałek, a tu .... ; ] . Dzięki za test. Może w nst testach spróbujesz innego rodzaju muzyki? Dzięki.

andrzej76

bardok206 napisał(a):Może w nst testach spróbujesz innego rodzaju muzyki?


Przykro mi to pisać ale raczej nie - preferuję tylkotrance i jego pochodne. ( ambient, uplifting, vocal , progressive, hardstyle) Wink
andrzej76 napisał(a):
bardok206 napisał(a):Może w nst testach spróbujesz innego rodzaju muzyki?


Przykro mi to pisać ale raczej nie - preferuję tylkotrance i jego pochodne. ( ambient, uplifting, vocal , progressive, hardstyle) Wink


Niektórzy mogą tego nie zdzierżyć. Myślałem, że test przygotowujesz dla widza a nie dla siebie Sad
Osobiście ta muzyka mnie drażni. To moje zdanie Wink
andrzej76 napisał(a):PS: Na prośbę Rogacz-a na końcu filmiku jest dodana informacja na temat muzyki( wykonawca, tytuł utworu).


Tylko po co?
Toć YT wyświetla wykonawcę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

Przygotowuję dla widza , ale tylko taką muzę preferuję i nic na to nie poradzę. Może lekko spokojniejszą zapodam do filmów.
Do tych którzy tego nie mogą zdzierżyć - głos można zawszewyłączyć.

PS: Wcześniej bez podkładu muzycznego też było źle , wrzucam muzę też źle. Oj nie dogodzi. Sad


Dodano: 24 maja 2012, 21:56

Eru napisał(a):Toć YT wyświetla wykonawcę:


Wiem , nie każdy patrzy na opis koło filmu , ogląda go na full ekranie.
Drobna informacja na końcu nie przeszkadza chyba? Wink
Hehe Beer
Świetny test - Andrzejwielkie dzięki i jeszcze większe gratulacje!!Beer
Materiał naprawdę zaje... fajnie się oglądaGrin
Dobra droga do testowej perfekcjiCool
Duży plus za krótkie werbalne podsumowania.
A muza?? Cóż, może nie jestem jej szczególnym entuzjastą, ale do testów moim zdaniem jak najbardziej pasuje - głównie z uwagi na dynamikęWink
Widzę, że RSS wypadł gorzej, niż SD i WTF...chyba, że coś przeoczyłem. Szkoda...a co do muzyki...tez nie mój klimat, ale wyłączyłem Wink