SafeGroup

Pełna wersja: Test synem :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Narzędzie testowania: Mikołaj, lat 13,5.
Warunki testowania: strony o podwyższonym ryzyku (crack); malware sprawdzane w czasie rzeczywistym w warunkach naturalnych
czas testowania łączny - pół roku
czas testowania konkretnego AV - miesiąc
AV - wszystkie wersje 2012

Wyniki:

F-Secure IS - zablokował13 wirusów, ale pozostawił trojana rozmnożonego do 130 sztuk. Znalazł go Kaspersky IS
Kaspersky IS - zablokował 16 wirusów, lecz pozostawił 13 różnego malware - znalazł to NIS
NIS - zablokował 8 malware, niestety przepuścił 1 trojana - znalazł go McAfee TP
McAfee TP -zablokował osiem trojanów, zostawił 1 cookie śledząca - znalazł BitdefenderTS
Bitdefender TS - test rozpoczął się dziś

Apocalypse

Hehe dobre :-).

Raczej nie ma co liczyć na profesjonalny test CISA? :-)
X26: Nie szybko. Po Bitdefenderze planuję ESET, a może AVG, bo ostatnio wszyscy go tak chwalą Smile

McAlex

a pisałes Gdzieś że to mcafee wyrzucił wirusy po kasperskym. O tak:-) tacy testerzy są najbardziej bezlitośni dla programów av:-)
alex1155: Pewnie w ferworze dyskusji coś pochrzaniłem. Teraz jest ok i zgodnie z prawdą. McAfeego odinstalowałem dzisiaj, jak syn w szkole heheheh.
Ciekawy test. Tylko w złym dziale go umieściłeś.
bardok206: a to przenieś jak umiesz. ja nie umiem Smile

Konto usunięte

Temat przeniesiony, zmieniłem też uprawnienia, aby nikt więcej się nie pomylił Smile

ktośtam

Ciekawa metodologia! Dałbym punkcik za pomysł ale w tym dziale nie da rady.
Zainstaluj Emsi i test zakończony Tongue

Ps. Skoro tyle softów av przewinęło się przez system pewnie został niezły sajgon no chyba że dbacie o czyszczenie pozostałości po takich programach Smile
Wreszcie doczekaliśmy się wiarygodnego testu!!!
Nie masz więcej dzieci? Grin ...tyle jest zestawów do przetestowania.
Kurde...no i jak tu gościowi dać "reputa" kiedy się nie daNone
Pomysł zacny nie da się ukryć...to jeden z lepszych testów, jakie zdarzyło mi się kiedykolwiek widzieć Grin
Ta metodologia jest najbardziej miarodajną, świetny pomysł +1
Wyniki:

F-Secure IS - zablokował 13 wirusów, ale pozostawił trojana rozmnożonego do 130 sztuk. Znalazł go Kaspersky IS
Kaspersky IS - zablokował 16 wirusów, lecz pozostawił 13 różnego malware - znalazł to NIS
NIS - zablokował 8 malware, niestety przepuścił 1 trojana - znalazł go McAfee TP
McAfee TP - zablokował osiem trojanów, zostawił 1 cookie śledząca - znalazł Bitdefender TS
Bitdefender TS - zablokował 2 trojany - ESET nie znalazł po Bitdefenderze TS 2012 nic

Za miesiąc podam wyniki ESET''a.
Świetne testyGrin

A to wszystko znajduje się na prawdziwym kompie, czy na wirtualnej maszynie ?

Bo jak na prawdziwym to ciekawe czy są jakieś infekcje TDSS
promototo napisał(a):Warunki testowania: strony o podwyższonym ryzyku (crack); malware sprawdzane w czasie rzeczywistym w warunkach naturalnych


Cytat: Warunki testowania: strony o podwyższonym ryzyku (crack); malware sprawdzane w czasie rzeczywistym w warunkach naturalnych
Smile

Tata by chyba nie kazał synowi używania tylko wirtualnej maszyny Smile
warunki naturalne to warunki naturalne Smile Jego komp, moje antywiry hehe.
zbir napisał(a):warunki naturalne to warunki naturalne Smile Jego komp, moje antywiry hehe.

to takie laboratorium antywirusowe hehe Smile

McAlex

Komputery "synów" i innych młodych użytkowników powinny wystawiać certyfikaty bezpieczeństwa. Na serio. To czesto jest taki hardcore. Grin
Wyniki:

F-Secure IS - zablokował 13 wirusów, ale pozostawił trojana rozmnożonego do 130 sztuk. Znalazł go Kaspersky IS
Kaspersky IS - zablokował 16 wirusów, lecz pozostawił 13 różnego malware - znalazł to NIS
NIS - zablokował 8 malware, niestety przepuścił 1 trojana - znalazł go McAfee TP
McAfee TP - zablokował osiem trojanów, zostawił 1 cookie śledząca - znalazł Bitdefender TS
Bitdefender TS - zablokował 2 trojany - ESET nie znalazł po Bitdefenderze TS 2012 nic
ESET - nie wiadomo, co wpuścił, ponieważ owo "coś" unieruchomiło go w czasie skanowania, a następnie zablokowało system i go później nieustannie restartowało. Straciłem zapał i testy zakończył format dysku. Teraz znów ma Bitdefendera TS. Obiecał, że więcej nic ściągac ne będzie hehe
Stron: 1 2 3