SafeGroup

Pełna wersja: Nowy test
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proszę tu. Avira słabiutko, Kaspersky jak zwykle Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Fakt, nie wypadła zbyt dobrze, ale i tak dużo lepiej niż w poprzednim teście a to już powód do radości Smile
W tym teście Avast wypada lepiej niż F-Secure 2009
Ostatnio coś się w Alwil Software ruszyło i avast! robi się coraz lepszy Grin
możew tym teście za bogato nie wypadła ale wyciągnijcie średnią z wszystkich testów i wynik będzie jednoznaczny -avira wins
DR.Web buhaha!nie znam antyvirusa który ma aż tak dużo fałszywych alarmów jak on !nawet avast się przy nim chowaWink
W każdym teście avira wypada świetnie i jest bardzo dużo wykrywa i często wygrywa.

Jurek

Nikesz napisał(a):Proszę tu. Avira słabiutko, Kaspersky jak zwykle Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Kaspersky jak zwykle, nigdy pierwszy, tylko trzeciSmile
Biorąc pod uwagę tylko ten test powinniśmy zrezygnować z swoich AV i korzystać z Dr.Weba lub Outposta IS.. Pozostałe antywirusy nie nadają się do użytku Grin
Jurek napisał(a):Biorąc pod uwagę tylko ten test powinniśmy zrezygnować z swoich AV i korzystać z Dr.Weba lub Outposta IS. Pozostałe antywirusy nie nadaja sie do użytku Grin


Na szczęście jednak jaskółka wiosny nie czyni Smile
ten test wygląda jak ruska reklama!!

Jurek

Dozamet1 napisał(a):ten test wygląda jak ruska reklama!!


To prawda! Pierwsze trzy miejsca zdobyły rosyjskie antywirusy. Ale jaja Grin
my zróbmy swój i ACRA VIR na 1miejscu buhaha
A ja się uśmiałem z tego testu,gdyż krytykujecieNortonapisząc , że wpuszcza wirusy, że jest słabiutki a tu się okazuje , że w tym teście jest o wiele lepsze od Aviry Grin . Norton Of internet Of security 2009( 89% ) ,Avira Of premium Of security Of suite 8.1( 50% ) .
Nie arcavir Grin

A na ostatnim avira i avast! ;d
Prawdę mówiąc Aviraw tych testach wypada przeważnie słbo...
Zaledwie o 1 %Grin w tym teście była lepsza od NODa.
A NOD jeszcze gorzej.
jeden test niczego nie zmienia
A Avast po środku Smile
polak900 napisał(a):jeden test niczego nie zmienia

Popatrz na inne a przekonasz się , że we wszystkich z tej strony słabo wypada...
co ty piszesz, ja swoją wypowiedź opieram na wszystkich testach które widziałem nie tylko z tej strony, ze średniej wychodzi że avira jest w czołówce, inne nie biorę w ogóle pod uwagę od dłuższego czasu i jest ok z systemem
Stron: 1 2