SafeGroup

Pełna wersja: Chromium i wtyczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
xp:
Tutaj wpisz używany system operacyjny


Zastosowanie:
Dom,gry,itp


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera

Panowie jakie polecacie wtyczki do chromium bo ciałem przejść z liska.Chodzi mi o prywatność i bezpieczeństwo.Lisek przy chromium jak na razie to straszny muł Smile.

ktośtam

AdBlock, Ghostery, WOT (opcjonalnie), Bitdefender Traffic Light - te wystarczą w 100%.
Trochę po za tematem ale sprawdź również ten dodatek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile Super organizuje nam stronę szybkiego wybierania w chromium
Street napisał(a):Trochę po za tematem ale sprawdź również ten dodatek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile Super organizuje nam stronę szybkiego wybierania w chromium


No właśnie, co to ma wspólnego z tematem? Grin

Dodatki, które podał ktośtam są w zupełności wystarczające.

BTW nie wiem, co Wy macie do WOT-a. Fakt, że czasami niektóre strony są dziwnie ocenione, jednak testowałem ostatnio moją ochronę przeglądarkową na MDL, Malc0de itp i WOT w bardzo wielu sytuacjach blokował złośliwe strony, więc jest to na pewno przydatny dodatek, leciutki, a zapewniam, ze BitDefender TrafficLight większość złośliwych stron i phising zostanie zablokowana, dzięki czemu wirus nawet nie będzie miał szans na dostanie się do komputera,
Ok dzięki panowie za pomoc Smile.Tylko nie wiem czemu avast nie wykrywa mi chromium przy dodawaniu webrep??.
Sorgi napisał(a):Ok dzięki panowie za pomoc Smile.Tylko nie wiem czemu avast nie wykrywa mi chromium przy dodawaniu webrep??.

Jaką masz wersję Chromium?

Nie wykrywa Ci w sensie, że jest zaznaczony na szaro w zakładce WebRep?
Przeinstalowywałeś przeglądarkę? czasami to pomaga. Po ponownej instalacji powinna się pojawić opcja dodania WebRep
W avascie w zakładce ochrona przegladarek nie mamw wyborze przeglądarek chromium jest IE i lisek a chromium mam w formie gotowej bez instlki bo nie znalazlem chromium w postaci instalki ( Chromium 21.0.1156.0)

ktośtam

I tu może być problem.
WR prawdopodobnie nie działa na chromium... Z pewnością działa na google chromeSmile
Zaraz, Chromium do Chrome Canary? Sorki za może głupie pytanie, ale takiej wiedzy nie posiadam Grin
Narzędzie od googla (wersja beta pewnie aby odstraszyć : ) )

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Są też odpowiedniki na inne przeglądarki.
Chromium to "otwarty projekt przeglądarki internetowej, z którego Google Chrome czerpie kod źródłowy."

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czyli reasumując Chromium to trzon, źródło takich przeglądarek jak Google Chrome, SwIron, Comodo Dragon, CoolNovo, RocketMelt (...). Canary to nadal Google Chrome tylko w fazie alpha coś na odpowiednik Nightly w firefoxie Smile
Panowie czy jest chromium w formie instalki bo wszędzie to same zipy gotowce???.
jest ale linków nigdzie nie ma trzeba kombinować samemu

dzisiejsza wersja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oki dzieki za pomoc Smile