SafeGroup

Pełna wersja: Should I change my password
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
SICMP to strona na której możemy sprawdzić czy nasz adres email został "zhakowany".

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mi pojawiło się:
Cytat: Your email, username, and password have been compromised at least 1 time(s). The most recent recorded occurrence is February 29, 2012. You should change all your passwords as soon as possible. Ensure that each password is at least 10 characters in length and is a combination of random upper and lower case letters, numbers, and symbols. Do not re-use the same password across multiple sites!
"It looks like your passwords may be safe. No instances of compromise are recorded in this database. However, it''s good practice to change your critical passwords regularly and ensure they are not re-used across multiple sites."

Czyli niewykradzione Wink.
U mnie wszystkie są ok. Ciekawe czy ta stronka znajduje w ogóle jakiś zhakowanymail. Być może to lipa.
promototo napisał(a):U mnie wszystkie są ok. Ciekawe czy ta stronka znajduje w ogóle jakiś zhakowanymail. Być może to lipa.


Mi znalazł Smile

[attachment=0] <!-- ia0 -->;;.PNG<!-- ia0 -->[/attachment]
A jakie hasło miałeś admin, czy admin1Grin
8 znakowe, małe i wielkie litery.
W takim razie zalecam zmianę hasła, np; 5t2@1aseWt?a

Najlepsze są kombinacją wielkich i małych liter, oraz znaków specjalnych.
Ciekawe na jakiej zasadzie ta stronka to sprawdza.Być może zbierają adresy by nas spamować...
muszę pozmieniać hasła Wall
Moje hasła wszystkie bezpieczne. Nie dziwie się, skoro są to prawdziwe mieszanki nie do złamania bez użycia wirusa Grin
Jkkos napisał(a):Ciekawe na jakiej zasadzie ta stronka to sprawdza.Być może zbierają adresy by nas spamować...

To jest najważniejsze pytanie jakie powinno się zdać. Sprawdziłem tutaj mój spam-email i go nie było, a reszty nawet nie wpisuje.
Win32:Sality-AA napisał(a):Moje hasła wszystkie bezpieczne. Nie dziwie się, skoro są to prawdziwe mieszanki nie do złamania bez użycia wirusa

Ja mam podobnie KeepassX 16-25 znaków na jakie pozwala strona i bawcie się. KeepassX ostatnio 3 razy kopię zrobiłem, bo gdybym go zgubił to byłoby słaboLol
Cytat: It looks like your passwords may be safe. No instances of compromise are recorded in this database. However, it''s good practice to change your critical passwords regularly and ensure they are not re-used across multiple sites.


Na wszystkich 4 kontach dzięki keepassi niechaj tak zostanie Smile