SafeGroup

Pełna wersja: Vipre IS 2012 - test ochrony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Przygotowałem test ochrony programu Vipre Internet Security 2012.
Test na 600 próbkach malware.
Ustawienia programu - dostępne do obejrzenia w filmie , bazy sygnatur - aktualne.
Jak przeszedł mój test Vipre?
Możecie obejrzeć tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Miałem go kilka dni temu i zauważyłem że program da się ubić przez menadżer zadań coś takiego nie powinno mieć miejsca...

andrzej76

Może i ubić go się da Zordziku , ale skutecznością nie gardzi. Wink
Fajny teścik Smile

Dusiek

Cytat:Vipre całkiem przyzwoity sofcik choć mogliby popracować trochę nad wyglądem bo jest słaby


Tego typu program to ma działać a nie wyglądać tak przynajmniej mi się wydaje
TASMAN napisał(a):Tego typu program to ma działać a nie wyglądać tak przynajmniej mi się wydaje

TASMAN , podpisuję się pod tym w 104%Wink
Andrzej, dziękiBeer
Silnik świetny już mają. Teraz pozostaje im popracować tylko nad wyglądem, różnorodnością wersji językowych, samoobroną i może atakować światowe rynki bez przeszkód.
TASMAN napisał(a):Tego typu program to ma działać a nie wyglądać tak przynajmniej mi się wydaje
Wiecie jak dla mnie też wygląd schodzi jakby na dalszy plan jeśli sofcik jest mocny, ale nie oszukujmy się, na 1 wrażenie wygląd też wpływa. Większość ludzi jest wzrokowcami, a bynajmniej ja jak pierwszy raz zobaczyłem vipre pomyślałem iż autorzy siedzą jeszcze przy windowsach 98 gdzieś w gliniance w Afryce. Koniec końców to jak się program prezentuje też wpływa na ocenę, a u vipre ten aspekt słaby i warty dopracowania.

andrzej76

Street napisał(a):iż autorzy siedzą jeszcze przy windowsach 98 gdzieś w gliniance w Afryce.


Street - lubię Cię za to bo humor od razu mi się poprawia. Grin
Wynik mało zaskakujący. Ten antywirus już nie raz pokazał, że wykrywać potrafi. Fajnie by było, jakby połatali dziury w zabezpieczeniach tego programu (bardzo łatwo sie go pozbyć) i go trochę odświeżyli.