SafeGroup

Pełna wersja: Test BufferZone Win x64
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Test piaskownicy przeprowadzony jest na systemie x64. Jak czas pozwoli będzie ich więcej Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Drumy w podkładzie muzycznym dopasowane do tempa testu i wyciszenie duszy widza finalnym skanowaniem Hitmanem Grin Szkoda, że taka kiepska jakość. Dzięki za test.
Męczyłem się trochę z kodowaniem filmu, materiał nagrywałem programem SMRecorder, a AdobePrem. za bardzo tego materiału trawić nie chciał i odmawiał mi posłuszeństwa. Skończyło się na Camtasi. Pierwsze koty za płoty i następnym razem mam nadzieję będzie lepiej. Planuję zrobić test proaktywno firewallowy na ok. 100 próbkach z udziałem Comodo Firewall & Outpost Firewall & Online Ar. oczywiście sys. W7x64.
Podobało się Smile
Nie ogarniam tego testu...obrazki latają, jak oszalałe i dopiero na końcu podczas skanowania można coś sensownie zaobserwować. Celowo coś przyspieszałeś czy to było normalne zachowanie programu i systemu? Jeszcze jedno...BZ to głównie piaskownica z funkcjami monitora i trudno zauważyć czy ustawiałeś na uruchamianie wszystkich podejrzanych akcji w piaskownicy, czy dałeś blokowanie podejrzanych czy było na domyślnych ustawieniach.
Mam propozycję ogólną odnośnie testów...zróbmy osobny wątek na temat technicznych aspektów testów typu muzyka, grafika itp., bo kolejny raz dyskusja pod testem konkretnego programu ogranicza się do niemerytorycznych rzeczy, a nie konsekwencji takiego czy innego wyniku testu<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Test bardzo fajny, krótki i treściwy.

Ichito, bez przesady, Windowsy jeszcze tak szybko nie działają Smile.
Dzięki za dobre słowa Smile
Ichito celowo jest przyśpieszone, jedynie początek gdzie pokazuję ustawienia programu (domyślne) jest w normalnym tempie. Po prostu stwierdziłem, że bez sensu mam męczyć widza czymś co trwa 10min i tak naprawdę nic specjalnego się nie dzieje, w tym przypadku wynik jest najważniejszy. Co innego test HIPS-a, czy firewalla gdzie komunikaty wysyłające przez program muszą być w miarę do przeczytania.

andrzej76

ichito napisał(a):Mam propozycję ogólną odnośnie testów...zróbmy osobny wątek na temat technicznych aspektów testów typu muzyka, grafika itp., bo kolejny raz dyskusja pod testem konkretnego programu ogranicza się do niemerytorycznych rzeczy, a nie konsekwencji takiego czy innego wyniku testu


Dokładnie , robi się bałagan. Popieram propozycję. Wink

Co do spraw technicznych testu - lepiej jakby trwał 10 minut i był w miarę do oglądnięcia. A tak to wszystko lata jak szalone. Ale spoko - dzięki za test. Powoli i będzie lepiej.
A ja dalej będę murem - wolę szybkie testy, nie mam czasu siedzieć 30 minut patrząc jak ktoś uruchamia programy. Szybko i treściwie.
Dokładnie flash, szczególnie, że tu chodziło tylko o to, zeby uruchomić pliki. Pierwszy plik Ambient uruchamiał w piaskownicy, co było widać, potem przyspieszył, bo to nie test AV, gdzie trzeba widzieć reakcje programu.Ew. można trochę zwolnić to przyspieszanie ( Smile
kamil10506 napisał(a):Dzięki za test Smile

Cała przyjemność po mojej stronie Smile

andrzej76

Flash999 napisał(a):, nie mam czasu siedzieć 30 minut patrząc jak ktoś uruchamia programy.


To możesz przewinąć. Nie każdy lubi taki speed.