SafeGroup

Pełna wersja: Test dodatków do przeglądarek - część 2.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

andrzej76

Zrobiłem kolejny test dodatków do przegladarek jakimi były :

AVG Link Scanner - na przeglądarce IE8

Bitdefender TrafficLight - na przeglądarce Google Chrome 19

McAfee SiteAdvisor - na przeglądarceFirefox 12

Jak wypadły względem siebie można zobaczyć :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

Nie ma ogónego podsumowania:-(
Po mojemu najrzadziej reagował Avg...

andrzej76

alex1155 napisał(a):Nie ma ogónego podsumowania:-(


Bo widać gołym okiem żeSiteAdvisor najskuteczniejszy. I nie ma znaczenia na jakiej przeglądarce dodatki są instalowane. Wink

Nadmienię też że jest w wersji free gdzie nie możemy podnieść belki skuteczności , jest na jednym poziomie.
Podejrzewam że w wersji płatnej Live - będzie jeszcze lepiej.
Hmm SiteAdvisor na Google chrome mało blokuje stąd prosiłem o zmianę przeglądarki:p

Z resztą jeszcze obadam na Firefoksie czy jest różnica pomiędzy nim, a Chrome. Może coś źle mi się zainstalowało. Tylko, że na IE dużo mi blokował tak jak u Ciebie.

McAlex

Pełna wersja SiteAdvisora ma mozliwośc zwiększenia rygoru podejścia do pobranych plików. Jesli ustawi sie najwyzsy poziom , McAfee prawie każdy pobrany plik exe blokuje informujac o tym uzytkownika i pytając o decyzje.
Faktycznie naIE i Firefoxie blokuje bardzo dobrze. Na Chrome słabo.

McAlex

ELWIS1 napisał(a):Faktycznie naIE i Firefoxie blokuje bardzo dobrze. Na Chrome słabo.

Na Chrome chyba nie ma kontroli plików.
NA podobnej zasadzie jak dodatek Nortona działa.

andrzej76

ELWIS1 napisał(a):Hmm SiteAdvisor na Google chrome mało blokuje stąd prosiłem o zmianę przeglądarki:p


Dlatego zrobię teraz 3 część testu - Site Advisor na Chrome , Noron Safe Webi Pandę Cloud Protection.( to ten dodatek do przeglądarek czy inny?) Wink
To już wiem kto wygra, a kto będzie ostatniTongue

Fajne testy robisz Andrzej.

McAlex

ELWIS1 napisał(a):To już wiem kto wygra, a kto będzie ostatniTongue

ktoGrin ?
Norton prawdopodobnie wygra, a ostatnie miejsce zajmie na 99% Mcafee Grin

Z dość dobrych dodatków jest jeszcze: Ad-aware security toolbar, Browser Defender Pc Toolsa oraz G-data BankGuard.

andrzej76

Co do Pandy to jest Panda Security Toolbar i Panda SafeBrowser ( ich przeglądarka osobna) i Panda Cloud Protection - i teraz co wybrać?
Chyba ten Security Toolbar?
Panda security Toolbar

andrzej76

Haha a ja mam plan żeby było sprawiedliwie - zainstaluję Firefox 12 , Aurorę i Nightly - wszystkie dodatki na jednym rodzaju przeglądarki w zasadzie. Wink

PS : Jeśli Chrome ma coś do rzeczy będą te 3 przeglądarki - co Wy na to, będzie git?

McAlex

Dodatek Nortona? Testuje go na Chromie i jest bardzo cienkoGrin
Ale na Chromie ogólnie tak jakos inaczej to wsyztsko działa.
Na Firefoxie wiadomo, że wygra Mcafee. Może dać innych zawodników tzn oprócz Mcafee, który był już 2 razy:p

Norton SafeWeb, Pande security Toolbar, Browser Defender/Ad-aware security toolbar.

McAlex

Tak, andrzej jak testujesz na Firefox to już nie ma sensu meczyc McAfee.

andrzej76

Nie wiem czy zauważyliście ale SiteAdvisorw pierwszym teście był na IE8 , teraz na Firefoxie także już na 2 przeglądarkach góruje.

ELWIS1 napisał(a):Norton SafeWeb, Pande security Toolbar, Browser Defender/Ad-aware security toolbar.


No to wybiorę te. Wink


Dodano: 05 cze 2012, 11:27

Pobrałem Norton SafeWeb Lite - to ten dodatek do przeglądarek?
To tenSmile
Uważam, że najlepsze dodatki mają McAfee i Norton (właśnie w tej kolejności). każdy inny wynik uznam za niespodziankęSmile
Poza tym SiteAdvisor najlepiej integruje się z przeglądarkami, wpisując się w pasek wyszukiwania. Dzięki temu nie zajmuje w oknie miejsca.
Stron: 1 2