SafeGroup

Pełna wersja: Przywitaj się!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Jesteś nowy? Jeśli chcesz się przywitać, napisz w tym temacie krótko o sobie i dlaczego odwiedziłeś to forum Smile
Witam! Jak widać, mój nick to nazwa wirusa (i to nie przypadkiem). Nazywam się Adrian i szczerze mówiąc, to forum odwiedzam już od dość długiego czasu. Dopiero dzisiaj skusiłem się, by się zarejestrować. Ogólnie pojętym bezpieczeństwem i wirusami interesuję się już od dawna.

Pozdrawiam.
A więc witamy w naszych skromnych progach. Mamy nadzieję, ze pozostaniesz z nami dłużej i będziesz aktywnie uczestniczył w większości dyskusji.Smile
Witamy na safe group Smile
Witamy w krainie rozkoszy, piwa i wirusów.Grin

Dusiek

WITAM SERDECZNIE W KRAINIE ZBOCZONYCH NA SWÓJ SPOSÓBBeer
Borzuck napisał(a):i wirusów.Grin


Dobrze napisane Grin
Witamy w grupie AW (anonimowych wirusologów)
Witam wszystkich i serdecznie Was pozdrawiam. Wykonujecie tu świetną pracę. Jestem z Wami!

Ireneusz z Katowic.
Witaj na forum! Beer
Witam nowych forumowiczów!!!Beer
Witam!
Zawsze interesowałem się bezpieczeństwem i wszystkimi związanymi z nim programami Smile . Podobnie jak Win32:Sality to forum odwiedziałem od dawna i dopiero dzisiaj skusiłem się by zarejestrować się.

Pozdrawiam.

Dusiek

Witaj fajny dzień Sobie wybrałeś na powitanie .
Rqw napisał(a):Witam!
Zawsze interesowałem się bezpieczeństwem i wszystkimi związanymi z nim programami Smile . Podobnie jak Win32:Sality to forum odwiedziałem od dawna i dopiero dzisiaj skusiłem się by zarejestrować się.

Pozdrawiam.


Witaj na forum Smile
Rqw napisał(a):Witam!
Zawsze interesowałem się bezpieczeństwem i wszystkimi związanymi z nim programami Smile . Podobnie jak Win32:Sality to forum odwiedziałem od dawna i dopiero dzisiaj skusiłem się by zarejestrować się.

Pozdrawiam.


Zostań na dłużej Smile Witam ciepło i serdecznie
Przyszła pora i na mnie żeby z wami się przywitać. Super forum i tak trzymać Grin
Witaj na forum angare Beer
Witamy Smile
Witam wszystkich Smile
Korzystałem wielokrotnie z bogatej oferty waszej strony i przyszedł w końcu czas na rejestrację na forum.

Dusiek

A no witaj i nie znikaj Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11