SafeGroup

Pełna wersja: Obciążenia systemu - Emsisoft Anti-Malware
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Wykonałem test programu Emsisoft Anit-Malware 6.5 wersji stabilnej względem obciążenia komputera i systemu operacyjnego.
Specyfikacja systemu operacyjnego:
- Windows 7 32 bitowy Home Premium
Specyfikacja komputera testowego:
- ram 4GB 1066MHz DDR3
- dysk SSD
- procesor , pentium dual core , 2.00 GHz na rdzeniu

Test dostępny do obejrzenia tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mnie w emsi wkurzało że używając np chrome za każdym razem po jego otwarciu eam ładnie trzaskał prockiem (moduł mamutu). Przeglądanie stronek w porównaniu z innymi pakietami też było wyższe.

ps: ssd vs hdd gdzie jedzie większość na tym to niebo a ziemia. Nie można mówić komuś(mając ssd) kto ma hdd że akurat zabezpieczenie lekko chodzi. JA w kwestii obciążenia czekam na nowe mamutu a tym samym moduł b... do eam.

McAlex

To ile to obciążenie tak średnio wynosi , bo nie znam się niestety na prezentującym pomiary programieWall ?

andrzej76

Nie ma średniej - jak widać przy skanach rośnie mocno ale nie ma wpływu na komputer, bo płynnie on chodzi.
W normalnym użytkowaniu komputera - soft nie odczuwalny. Wink

McAlex

Czyli lekki, skuteczny i porzadnie zrobiony program Beer
Andrzeju sprawdż KasperskiegoGrin

andrzej76

bardok206 napisał(a):Nie można mówić komuś(mając ssd) kto ma hdd że akurat zabezpieczenie lekko chodzi.


Oczywiście że nie, dlatego jest specyfikacja na jakich podzespołach komputera test został zrobiony w pierwszym poście, by nie było niedomówień i docinek.

Dusiek

Andrzej świetny test ,pokazałeś że EAM nie dość że skuteczny to jeszcze wcale nie jest taki zasobożernyBeer