SafeGroup

Pełna wersja: AVG Internet Security na 3 miesiące.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do oddania 2 licencje. Kto pierwszy ten lepszy.
Ja bym po testował.
Jako że dostałem licke od Slawektor to ja podziekuje Smile
Przecież konkurs na DP trwa, a wygranie nie jest żadnym problemem Panowie.
facecik napisał(a):Przecież konkurs na DP trwa, a wygranie nie jest żadnym problemem Panowie.

No właśnie Smile
Wtedy jest malo chetnych i mozna zdobyć nawet 2 licki za 1 razem, dzis o 11 mi sie tak udalo i w ten sposob moge swojego kumpla obdarować, który na avascie jedzieFacepalm

Eugeniusz

Hmm są jeszcze ludzie korzystający z XP czy Visty - owszem, można policzyć ich na palcach jednej ręki, ale akurat to są bardzo aktywni użytkownicy tego forum <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Z tego co wiem to trick z tą kartą przypiętą do paska zadań działa tylko na siódemce (chyba że wystarczy zapamiętać godzinę startu konkursu i wejść o tej porze).

McAlex

Eugeniusz napisał(a):owszem, można policzyć ich na palcach jednej ręki, ale akurat to są bardzo aktywni użytkownicy tego forum

Ja XP widze u większosci znajomychGrin
O 20 nie trzeba mieć nic przypiętego, korzystasz z każdej przeglądarki i działa.Wbijcie sobie stronke z promocją i odświeżajcie co chwila od 19.59.Jak tylko wskoczy formularz, wpisujesz imię nazwisko, a maila możesz wkleić ze schowka wcześniej zapamiętanego.Za każdym razem miałem lickę bez problemu.
facecik napisał(a):O 20 nie trzeba mieć nic przypiętego, korzystasz z każdej przeglądarki i działa.Wbijcie sobie stronke z promocją i odświeżajcie co chwila od 19.59.Jak tylko wskoczy formularz, wpisujesz imię nazwisko, a maila możesz wkleić ze schowka wcześniej zapamiętanego.Za każdym razem miałem lickę bez problemu.

Robię identycznie i działa zawsze. Tylko ja musiałem poćwiczyć szybkie pisanie mojego nazwiska, bo trudne i długie jest Smile
Inicjały też wchodzą.
Temat do zamknięcia licencja oddana, bo druga jest taka sama, nie zauważyłem Facepalm