SafeGroup

Pełna wersja: Toolwiz TimeFreeze 1.9.0 - test ochrony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Wykonałem test ochrony na nowej wersji programu Toolwiz TimeFreeze wwersji 1.9.0
Test polegał na sprawdzeniu czy program radzi sobie z rootkitami TDSS infekującymi sektory startowe dysku twardego.
Jak sobie poradził z tymi zagrożeniami?
Zobaczcie sami :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PS :Do testów dodane komentarze po angielsku , tapetę systemową ustawioną w testach skompilował Nasz kolega z forum - Tomasz.
Andrzeju , dzięki za test Beer
Obejrzałem i podziwiam trud włożony w ten test. Bardzo ładny i czytelny no i pokazuje jednak, że nie wszystko złoto co się świeciNone2

marsellus

Dzięki za test- program może i dobry przy zabawie w testowanie różnej maści softu, ale biorąc go pod uwagę przy zabezpieczeniu kompka trzeba uważać <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
BTW. Żeby uniknąć niedomówień które jak wiadomo mogą się pojawić przy tego typu teście- proponowałby skanować kasperskim również przed rozpoczęciem testu Wink

andrzej76

System czysty, wczoraj postawiony na wirtualu na nowo, skan był tylko nie pokazałem w teście. Rozumiem o co chodzi Wink
Dzięki Andrzej...świetna robota, zwłaszcza, że powtarzasz procedury, żeby nie było jakiś niedomówień. Toolwiz jednak musi doskonalić swój wirtualizer...to wciąż program do testowania oprogramowania raczej, niż zabezpieczania systemu.
Podesłałeś im link?...są jakieś odpowiedzi?
BTW...nie będziesz mieć mi za złe, że dziele się tą wiadomością na Wildersach?...tam też oczekiwali na ten test Smile

andrzej76

Oczywiście że nie będę miał za złe, wręcz przeciwnie rozgłaszaj nowiny. Daj znać co oni o tym sądzą na Wildersach. Tak napisałem i podałem link do testu. Na razie nie ma odpowiedzi co do tego testu na wersji programu 1.9.0
Zobaczymy czy się odezwą. Wink

McAlex

Kolejny swietny test, bardzo fajna tapeta i niezawodny Kaspersky.
Chciałbym zobaczyć jak z takim Rotkitem radza sobie programy Av , oczywiscie jesli nie wykrywaja go z definicji.

andrzej76

Dzisiaj wyszła nowa wersja programu;

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jest oznaczona numerkiem 1.9.1.0
Jestem ciekaw tak szybkiej aktualizacji.

Dusiek

Być może Twoje testy tego programu wymuszają aktualizacjeWink

andrzej76

Nie przypisuję sobie tego, ale kto wie...W odpowiedzi Ryu z Portugalii na ten test napisał że ciekawi go to , test dał mu do myślenia. Wink
Świetny test, ale sam program już nie jest tak świetny bo przepuścił zagrożenie. Sam osobiście nie zainstalowałbym czegoś takiego na swoim kompie.
TTF pojawił się na DP...na razie ocena
8 od redakcji
6,5 od użytkowników
Ale chyba ci, co oceniali nie za bardzo wiedzieli, co oceniają...nie żeby program był tragiczny. Nie jest...powiem więcej...jest świetny, ale jako narzędzie testowania, ale nie jako w pełni sprawne zabezpieczenie.
A ja zgodziłbym się z promototo. Program nie działa Jak powinien.
Andzeju chapeau basSmile
Wielkie dzięki za kolejny dobry test. Dzięki Tobie orazinnych "wielkich" tego forum wiemy co w trawie piszczyWink
Wiele osób, laików z dziedziny zabezpieczenia może się dowiedzieć, co zainstalować a czego sięraczej wystrzegać. Robicie wielką robotę, nie tylkodla osób na tym forum, ale myślę że dla wiele spoza niego.

andrzej76

Nowy11 - nie jestem tam żaden wielki , robię po prostu to co do mnie należy na tym forum a więc jestem redaktorem -ale jeśli nie piszę recenzji bo nie jestem w tym zbyt dobry, rekompensuję to Wam testami na programach i tyle. Jestem w tym zasadzie osamotniony ale nic nie szkodzi , jest mi z tym dobrze , jakoś daję radę. Wink
OkeySmile

andrzej76 napisał(a):Jestem w tym zasadzie osamotniony ale nic nie szkodzi , jest mi z tym dobrze , jakoś daję radę.
niestety, nie jestemtaki dobry w te klocki jakWy Sad .
Dlatego z chęcią śledzęwasze poczynania w testach i opisach programów, aby być cały czas na bieżąco Smile

andrzej76

nowy11 napisał(a):W takim razie nie jesteście wielcy ,lecz robicie świetną robotę


No brzmi dobrze.