SafeGroup

Pełna wersja: Dobre za rozsądne pieniądze - cena/jakość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
System operacyjny:
Windows 7 64 bit


Zastosowanie:
portale społecznościowe, gry, zakupy.


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Intel Pentium P6100
komputer MSI cx623

Obecnie używam eset smart security, licencjabędzie wygasała. Koszt nowej - najtańszej jaką znalazłem to około 100zł . Nie byłoby problemu gdybym musiał zakupić licencję na jedno stanowisko - ja potrzebuje na dwa komputery. Wydawać min. 200zł ..... i tu pytanie do "znawców" - warto??Proszę o pomoc w wyborze - czy będą to dobrze "zagospodarowane" pieniądze - czy może jest inny program - równie dobry ....za rozsądne pieniądze. Dodam iż musi być język polski, a sam program możliwy do zakupienia np. w jakimś znanym sklepie komputerowym, czy też na alledrogo . Sam program chciałbym aby był maksymalnie prosty i aby to była w miarę kompletna ochrona - (Czy może ktoś wie gdzie można coś dobrego kupić w dobrej cenie - "na teraz"?)

ktośtam

Powiem tak: za 1/3 ceny ESS możesz mieć dwie roczne licencje na Emsisoft Anti-Malware:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeżeli będziesz zainteresowany takim rozwiązaniem, to odezwij się na PW - podam Ci kod rabatowy.

McAlex

Cena Emsisofta miażdzy konkurencję.
Ode mnie propozycja Komputronik + McAfee , pełen zestaw z Firewallem(anti malware, ochrona sieci,site advisor itd) za 69zł/ 3 komputery.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jarekkkk napisał(a):i tu pytanie do "znawców"

Nie jestem purystą językowym...ale dlaczego takie sformułowanie? To jakiś przytyk?...aluzja?...ironia może? Jeśli nie pasowało znawcommogłeś użyć do was/do forumowiczów/do bardziej biegłych/zaawansowanych...cokolwiek...
ichito napisał(a):
jarekkkk napisał(a):i tu pytanie do "znawców"

Nie jestem purystą językowym...ale dlaczego takie sformułowanie? To jakiś przytyk?...aluzja?...ironia może? Jeśli nie pasowało znawcommogłeś użyć do was/do forumowiczów/do bardziej biegłych/zaawansowanych...cokolwiek...
Nadinterpretacja....


Dziękuje za podanie propozycji, jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś inne - bardzo proszę.
jarekkkk napisał(a):aby to była w miarę kompletna ochrona

Jeśli pisząc kompletna ochrona masz na myśli pakiet typu Internet Security, to proponuję:
1. AVG Internet Security, na którego chyba jeszcze można wygrac licencję
2. Avast Internet Security, którego można zakupic za 69 złotych
3. Eset Smart Security, z którego korzystałeś do tej pory

Jeżeli może to byc sam antywirus + osobna zapora, to polecam AVG Antivirus Free, bądź wspomniany wyżej Emsisoft AntiMalware.
Do nich w zasadzie wystarczyłaby zapora systemowa i włączony mechanizm UAC + EMET
preter_m napisał(a):
jarekkkk napisał(a):aby to była w miarę kompletna ochrona

"Jeśli pisząc kompletna ochrona masz na myśli pakiet typu Internet Security..."
Dokładnie.


Spróbuję szczęścia w grze o AVG a jeśli się nie uda to wybiorę inną podaną przez Was opcję.
Polecam taką oto ofertę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W 100% pewna, wiem, bo kolega kupował od tego sprzedawcy klucz i jest wszystko ok, opinie są także dobre, więc nie ma problemu.

A program bardzo skuteczny, automatyczny, z dobrą ochroną WWW.
jarekkkk napisał(a):Spróbuję szczęścia w grze o AVG a jeśli się nie uda to wybiorę inną podaną przez Was opcję.

Jezlei dalej jest to aktualne to moge ci odstapic 1 licencję, bo nikt (koledzy)tego nie chce :o
wolą chyba miec darmowego avasta i zarazem wszystko w d... niz pelna ochrone za free Smile
damian.z napisał(a):
jarekkkk napisał(a):Spróbuję szczęścia w grze o AVG a jeśli się nie uda to wybiorę inną podaną przez Was opcję.

Jezlei dalej jest to aktualne to moge ci odstapic 1 licencję, bo nikt (koledzy)tego nie chce :o
wolą chyba miec darmowego avasta i zarazem wszystko w d... niz pelna ochrone za free Smile


Jestem jak najbardziej chętny.
Wysłane na PW Wink
Aktualne i proste do wygrania - ja dzisiaj o 13 zdobyłem jedną lickę.
Ja o 20 jak zawsze wygram, heh Smile
dobra koniec przechwalania, czekamy na odpowiedź autora, czy wszystko działa Smile

McAlex

To muszę polowac na 20ta na licencję.
Jak autor sobie zyczy to chyba mam jeszcze jedną licencję na full-wersje McAfee tez moge udostepnic, ale juz nie na rok,ale na ponad 10mcy.Sad
Napisał ze :
Cytat: Nie byłoby problemu gdybym musiał zakupić licencję na jedno stanowisko - ja potrzebuje na dwa komputery

Na 1 PC bedzie mial AVG IS
A więc czekamy ...
preter_m napisał(a):Jeśli pisząc kompletna ochrona masz na myśli pakiet typu Internet Security, to proponuję:1. AVG Internet Security, na którego chyba jeszcze można wygrac licencję2. Avast Internet Security, którego można zakupic za 69 złotych3. Eset Smart Security, z którego korzystałeś do tej pory

Krótkie trzy propozycje, z którymi się zgadzam i powinny być wystarczające.
Program zainstalowany idziała z roczną licencją (szczególne podziękowania dla damian.z za niego).
Szczerze przyznam iż nie spodziewałem się dostać czegoś wartościowego w obecnych czasach za darmo.

andrzej76

jarekkkk napisał(a):Szczerze przyznam iż nie spodziewałem się dostać czegoś wartościowego w obecnych czasach za darmo.


Dobrze trafiłeś. Nasze grono na SG.pl zawsze się dzieli z przyjemnością jak ma czegoś za dużo. Tutaj to norma.
Witam Jarku - sądzę że tak masz na imię, mam nadzieję że zostaniesz dłużej. Wink
jarekkkk napisał(a):Nadinterpretacja....

Funkcja redaktora nie polega na samym tytule pod avataremdrogi kolego. Twoja wypowiedź mogła być potraktowana obraźliwie, ponieważ cudzysłów z definicji zmienia sens...przecież w swojej wypowiedzi nikogo nie cytowałeś.
andrzej76 napisał(a):
jarekkkk napisał(a):Szczerze przyznam iż nie spodziewałem się dostać czegoś wartościowego w obecnych czasach za darmo.


Dobrze trafiłeś. Nasze grono na SG.pl zawsze się dzieli z przyjemnością jak ma czegoś za dużo. Tutaj to norma.
Witam Jarku - sądzę że tak masz na imię, mam nadzieję że zostaniesz dłużej. Wink


Tak jest i tak jest Smile

Dodano: 26 cze 2012, 20:29

ichito napisał(a):
jarekkkk napisał(a):Nadinterpretacja....

Funkcja redaktora nie polega na samym tytule pod avataremdrogi kolego. Twoja wypowiedź mogła być potraktowana obraźliwie, ponieważ cudzysłów z definicji zmienia sens...przecież w swojej wypowiedzi nikogo nie cytowałeś.


Ma Pan rację lecz użycie cudzysłowu to nie zawsze wyodrębnienie cytatu czy też podkreślenie ironii.
Stron: 1 2