SafeGroup

Pełna wersja: Licencja na HitmanPRO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile
Nie ma prefiksu SZUKAM, więc wybrałem inny, który troszeczkę nawiązuje do mojego problemu Smile
Czy ktoś z was się orientuje gdzie można dorwać za free licencje na ten programik ? Mam na myśli jakieś promo lub konkursyGrin
A może ktoś z was ma do oddania licke ? Ja na wymianę mam tylko ten AVG IS, o którym wszyscy wiedzą że chcę oddać:crazy:
Szczerze mówiąc nigdy nie widziałem konkursów czy nawet promo na ten sofcik.
Parę akcji rozdawniczych było, ale to już dawno temu, ostatnio posucha promocji na ten soft.
ehh szkoda Sad
przydałaby sie licencja

Dodano: 01 lip 2012, 17:21

Mam tylko 1 pytanie :
Czy po wpisaniu klucza program wlącza ochrone real timetak jak jest w MBAM ??
Bo nie wiem co sie w ogole stanie, jakie nowe opcje programu sie odblokują.
Moze mi to ktos wytlumaczycGrin

Eugeniusz

Hitman Pro to tylko skaner na żądanie. W bezpłatnej wersji możesz jedynie przeskanować, zagrożeń nie usunie.
I to jest właśnie jedyny plus płatnej wersji HitMana - usuwania zagrożeń Tongue.
heh, to nie bede sobie zawracal nim glowy Wink
myslalem ze to bedzie nastepca MBAM PRO na moim komputerze, bo wykrywalonosć bardzo dobra i myslalem ze real time w wersji platnej maNone2
Eugeniusz napisał(a):Hitman Pro to tylko skaner na żądanie. W bezpłatnej wersji możesz jedynie przeskanować, zagrożeń nie usunie.
I to jest właśnie jedyny plus płatnej wersji HitMana - usuwania zagrożeń Tongue.


nieprawda. Można aktywować po znalezieniu wirusa miesięczny trial - w czasie którego usuwa zagrożenia...po tym czasie hitman tylko będzie informował o infekcjach

Eugeniusz

Przyjąłem że trial został wykorzystany.
a.. to tak Grin
A może na Hitmana, poskutkuje Revo Uninstaler Pro, czasem na niektórych programach działa.

marsellus

Niestety nie podziała, inne uninstallery też nieGrin