SafeGroup

Pełna wersja: Jeszcze nowszy ranking
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeszcze nowszy ranking. Dla mnie jego wyniki są dziwaczne.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a dla mnie nie bo to pakiety is nie same antywiry, a jeżeli chodzi o np avire to ma słaby pakiet is z powodu firewalla, norton ma najbardziej wyrównany poziom pod względem firewall/antywirus i dlatego wygrywa i jeszcze dodatkowo złużywa mało zasobów kompa według mnie słusznie wygrał, zastanawia mnie kasper nie wierzę że panda i macaffe są lepsze od niego.
a bitdefender to czołówka i ma ochronę sieci wi-fi jako jedyny
temu rankingowi na pewno bliżej prawdy niż wcześniejszemu
Właśnie Kasperczak mnie zastanawia. Dlatego uważam, ze ranking jest dziwny (co najmniej). Chyba że testy tego Czecha od firewalli są nic niewarte. Szczerze mówiąc mam przeczucie, że tak jest w istocie Smile.

Jurek

Pierwszy Norton, trzecia Panda a szósty KIS. Gratulacje dla znawców z PCWorlda! Grin
Avast Home z Comodo jest chyba jednak skuteczniejszy od tych wspaniałych i nietanich pakietów Grin
Jurek napisał(a):Avast Home z Comodo jest chyba jednak skuteczniejszy od tych wspaniałych i nietanich pakietów Grin


Avast.. a fe.
Test wygrał Norton. No tak, test PCWorlda, i wszystko jasne Smile
Jak tylko zobaczyłem Pande na 3 miejscu ranking przestał być dla mnie wiarygodny.