SafeGroup

Pełna wersja: I nie opuszczę Cię aż... 48 miesięcy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

Jak długo może trwać umowa z operatorem telekomunikacyjnym w Polsce? Rok,dwa, a może 3? Nie, sieć w ostatnim czasie rozbrajająca wszystkich swymi pomysłami wprowadza nową taryfę. Blueconnectem w t mobile można cieszyć się już przez cztery lata umowySmile tanio, Ba nawet bardzo tanio do wyboru niski limit 1gb za mniej niż 10zł miesięcznie lub notebook plus internet za mniej niż 40zł, Ale czy to nie przesada?
Co?? Kwintesencja i piękno nowoczesnego marketing Wink
No to już wiem dlaczego od kilku dni intensywnie odrzucam połączenia przychodzące od BOA Grin

Konto usunięte

To jest przegięcie, a już na pewno w wypadku usług internetowych.
Cztery lata... to za cztery lata ile będzie wart ten aktualny blueconnect? Smile
Trochę mi odebrało mowę jak doczytałem o co chodzi, później sprawdziłem jeszcze raz dla pewności. Dalej nie wiem co napisać, ale może krótko podsumować co mam na myśli => EPIC FAIL Facepalm

Eugeniusz

Miquell napisał(a):Co?? Kwintesencja i piękno nowoczesnego marketing Wink
No to już wiem dlaczego od kilku dni intensywnie odrzucam połączenia przychodzące od BOA Grin

Rząd się zmieni, prezydent się zmieni a Twój blueconnect jak Lenin - wiecznie żywy...

McAlex

Eugeniusz napisał(a):Rząd się zmieni, prezydent się zmieni a Twój blueconnect jak Lenin - wiecznie żywy...

Hahahaha Grin
Tylko naciągają ludzi, mało kto czyta umowy, a najlepsze są triki takie, iż najważniejsze rzeczy są napisane małą czcionką chyba aby nikt tego nie zauważyłSuspicious