SafeGroup

Pełna wersja: Telefon do 1500zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyszedł czas żeby wreszcie wymienić wysłużoną nokię z symbianem. W grę wchodzą tylko nowe telefony dostępne na allegro do 1500zł. Skłaniam się ku androidowi, pomimo pozytywnych komentarzy o windowsie. Miałem kilka telefonów z tym systemem w ręku, niestety windowsa osobiście nie mogę przetestować, a nie chciałbym później sprzedawać telefonu gdyby mi nie pasował. Telefonu używam głównie do przeglądania internetu, ale z grami też musi sobie dobrze radzić, od czasu do czasu jakiś film też obejrzę. Wymagam:

- duży ekran ( ok 4.3") większe to już przesada
- 2 rdzeniowy procesor
- bateria wytrzymująca 1 dzień przy przeciętnym użytkowaniu
- mile widziana możliwość aktualizacji androida do najnowszej wersji ( 4.0 ice cream?)

Moim głównym faworytem jest Sony Xperia S, niezła specyfikacja i pozytywne opinie.
Myślę też nad HTC EVO 3D, bardzo przyjemny telefon, miałem kilka razy okazję się nim pobawić.

Proszę o inne propozycje i opinie użytkowników na tematy telefonów wymienionych powyżej.
Bardzo dobre recenzję uzyskał telefon HTC Sensation XE.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ogólna specyfika: telefon z ekranem dotykowym:
Wymiary: 126,1 x 65,4 x 11,3 mm,
Masa: 151 g
Wyświetlacz: 4.3 cale,16M kolorów qHD (540 x 960 pikseli), dotykowy ekran S-LCD, Gorilla glass
Procesory: dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz Scorpion, procesor graficzny Adreno 220, chipset Qualcomm MSM 8260 Snapdragon
Pamięć RAM: 768MB
System operacyjny: Android 2.3.4 (Gingerbread)
Pamięć: pamięć telefonu 1 GB, wejście dla kart microSD (16GB w pudełku)
Aparat fotograficzny: 8 megapikseli z automatycznym ustawianiem ostrości, z wykrywaniem twarzy, zbliżenie i stabilizacja obrazu, nagrywanie wideo Full HD (1080p) z szybkością 30 klatek na sekundę, podwójna lampa błyskowa LED, umieszczona z przodu urządzenia kamera VGA.
Łączność: Wi-Fi a/b/g/n, hotspot Wi-Fi, Bluetooth 3.0 + HS, standardowy port microUSB,odbiornik GPS z A-GPS, 3.5mm wyjście audio typu jack, radio UKF, wyjście TV (MHL)
Inne elementy: interfejs użytkownika Sense 3.5, kodeki DivX/XviD, akcesoria audio Beats i słuchawki w zestawie, bateria 1730mAh, wbudowany akcelerometr, wejście multi-touch, czujnik zbliżeniowy, czujnik żyroskopu, wyjątkowo krótki czas rozruchu.

No allegro do wyrwania w tej cenie.

A może jeszcze lepiej polecieć w samsunga galaxy s II?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

//

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Hm.. jak z Androidem, to jedynie Nexus S lub Galaxy Nexus.
Dziękuję za szybkie odpowiedzi

HTC Sensation XE - ciekawa propozycja muszę się nad nim zastanowić

Nexus S - mam pewno wątpliwości, nie powinno się kierować tylko liczba GHz, ale nie wiem czy 1 GHz to nie zbyt mało, poza tym ma trochę małą rozdzielczość

Galaxy Nexus - bydlak, jak dla mnie zbyt duży

Samsung Galaxy S II -tu również mniejsza rozdzielczość niż np w Xperia S. Tylko czy jest zauważalna różnica?

16Gb wbudowanej pamięci i brak slota na kartę może w przyszłości być kłopotliwe, muzyka u mnie zajmuje blisko 8Gb, pliki jednej gry potrafią zajmować 1Gb, a co z resztą? Nie wiem, może wyolbrzymiam problem.

Nadal czekam na opinie użytkowników Xperii S.