SafeGroup

Pełna wersja: Wielka promocja na Digiarty :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Promocja...konkurs...loteria...wszystko w jednym w postaci "jednorękiego bandyty". Klikasz "wajchę" i czekasz na szczęśliwy układ obrazków...jak nie pójdzie zbyt dobrze - dostajesz obniżkę na jakiś produkt...jak pójdzie dobrze - dostajesz program za free. Ja wygrałem EaseUS Partition Master ProCool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Licki przypadkiem się nie powtarzają? Wylosowałem identyczne do GreenCloud Printer i WinX HD Video Converter Deluxe.
Ten temat już był:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A co do Twojej wygranej top masz szczęście, bo z początku konkursu paczka z tym programem była zainfekowana, ale teraz jest ok.
Ja też wygrałem EaseUS Partition Master Pro i... Kingsoft Writer Pro, po wielu próbach Cool

Czy programy z tej promocji mają ograniczony czas instalacji, czy mogę je sobie równie dobrze zainstalować po roku?
Jest ograniczony czas aktywacji klucza który dostajesz po wygranej.
A orientujesz się Waves do kiedy można go użyć? Na tej stronie nie ma żadnej informacji, chyba że ja jestem ślepy.
W sumie to nie mam klucza, tylko plik instalacyjny z "wbudowaną" licencją.

Dodano: 06 lip 2012, 20:51

Heh, przed chwilą znowu trafiłem Kingsoft Writer i w okienku które się pojawiło nie było żadnej informacji na temat instalacji i aktywacji programu. Z tego wniosek, że w przypadku tego programu chyba nie ma ograniczeń.
Cytat: WinX DVD Copy Pro
Download link:http://www.winxdvd.com/download/winx-dvd-copy-pro.exe
License code: BR-VTEQVPST-YBSYEQ (Activate it before July.10.)


tylko to widze
Waves97 napisał(a):
Cytat: WinX DVD Copy Pro
Download link:http://www.winxdvd.com/download/winx-dvd-copy-pro.exe
License code: BR-VTEQVPST-YBSYEQ (Activate it before July.10.)


tylko to widze


Bo tylko ten ma określony czas aktywacji. Większość to klucz dla wszystkich pasujący do instalacji z wygranej inne to wbudowane licencje, a jeszcze inne można zarejestrować podając tymczasowy klucz, aby uzyskać licencję pełnej wersji. Niektóre generują za każdym razem inną licencję np Ad-aware. A czy jest jakiś czas na aktywację pewnie nie skoro nie ma żadnej informacji.