SafeGroup

Pełna wersja: Eset SS 6 RC - test ochrony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Wykonałem test programu Eset w wersji 6 - kandydującej do finalnej. ( Release Candidate).
Program został poddany próbie na 800 sztuk szkodliwych plikach. Próba na skanowaniu kontekstowym jak i ochronie pro aktywnej.
Ustawienia programu - w filmie.
Czy Słowacki pakiet jest " twardzielem?"
Przekonajcie się sami oglądając go w akcji tutaj :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76 napisał(a):Czy Słowacki pakiet jest " twardzielem?"


Twardziel przepuścił zagrożeniaSmile
Szczerze jestem zadowolony z poziomu ochrony jaki prezentuje eset w tej wersji. Na dniach mam wyjazd za granicę na dłuższy okres czasu i z tego tytułu szukałem automatycznej ochrony która nie sprawi problemu innym użytkownikom komputera po tym teście tym bardziej przekonałem się do eseta i on zostaje. Jak każdy soft "miał prawo" do pomyłki kilka zagrożeń puścił lecz tak jak pisałem nie ma nieomylnych. Myślę iż po powrocie nie odkryję niespodzianki w procesach tym bardziej iż inni użytkownicy raczej nie wchodzą tam gdzie nie trzeba no ale placki się zdarzają zawsze Smile

Myślę jeszcze właśnie czy go nie dopieścić kingsoftem av.. wydaje mi się, że razem będą stanowić dobrą ochronę w automacie.. no ale nie jestem jeszcze przekonany do tej nowej chmury
Zdziwiłbym się, gdyby w temacie dotyczącym Eseta nie pojawił się jakiś pean bez względu na wynik programu w teście. To chyba zagadnienie socjologiczne - dobry (choć dziwny) temat na jakąś pracę magisterską albo doktorską z socjologii, dlaczego akurat ten program wzbudza u swoich użytkowników takie pospolite ruszenie.
Jest to chyba jedyny powód przez który nie lubię Eseta/Noda32 (pomijam kilka fałszywek z początku tego roku). Ten program (ta firma) ma tak dobry PR w Polsce, że spotykam się ze szczerym zdziwieniem i niedowierzaniem jeśli ośmielę się nie zgadzać ze stwierdzeniem, że to najlepszy program na świecie. Na drugiej pozycji jest Kasperski (mówię oczywiście o PR) a trzeci Symantec.
asg napisał(a):Zdziwiłbym się, gdyby w temacie dotyczącym Eseta nie pojawił się jakiś pean bez względu na wynik programu w teście. To chyba zagadnienie socjologiczne - dobry (choć dziwny) temat na jakąś pracę magisterską albo doktorską z socjologii, dlaczego akurat ten program wzbudza u swoich użytkowników takie pospolite ruszenie.
Jest to chyba jedyny powód przez który nie lubię Eseta/Noda32 (pomijam kilka fałszywek z początku tego roku). Ten program (ta firma) ma tak dobry PR w Polsce, że spotykam się ze szczerym zdziwieniem i niedowierzaniem jeśli ośmielę się nie zgadzać ze stwierdzeniem, że to najlepszy program na świecie. Na drugiej pozycji jest Kasperski (mówię oczywiście o PR) a trzeci Symantec.

HeheGrin Chcesz pisac na ten temat prace?Grin Bez przesadyGrin Dla mnie wytłumaczenie jest proste...