SafeGroup

Pełna wersja: Porty -avg internet security 2012??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
xp pro:
Tutaj wpisz używany system operacyjny


Zastosowanie:
Dom


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera


Witam.

Dziś zrobiłem sobie test na pc flank i wyszło że mam otwarte porty 135, 137, 138, 139.Czy da rade jakoś w firewalu avg internet security 2012 ustawić by przechodził test na porty ???.Posiadałem wcześniej OSS pro i tam ładnie przechodził wszystkie testy na pc flank.

Ps. Taka myśl mnie nasz a jak by wyłączyć w avg firewll i zainstalowac np OOs pro.Był by pakietav avg + firewall OOs pro .Co o tym myślicie ???
Dla pewności sprawdź na tej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, PCFlank lubi przekłamywać.

Dodano: 15 lip 2012, 8:33

Obawiam się, że nie przejdzie taka kombinacja z pakietem AVG IS, OSS możesz wyłączyć firewalla w AVG, ale sterowniki będą zainstalowane, po zainstalowaniu OSS - o ile dopuści, będzie kiszka. Inaczej sprawa wygląda z samym AV, chyba że podczas instalacji można odhaczyć instalacje firewalla w AVG, później zainstalować OSS.
Do zamykania portów możesz użyć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Dzięki panowie jednak okazuje się ze pc flank przekłamuje na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wszystkie porty zamknięte.Szkoda tylko ze ten firewall w avg taki jest ubogi nie da sie ustawić aby wszystkie programy jakie połączą sie z internetem pytały Cie o zgode tak jak to ma miejsce w oos pro.
Sorgi napisał(a):Szkoda tylko ze ten firewall w avg taki jest ubogi nie da sie ustawić aby wszystkie programy jakie połączą sie z internetem pytały Cie o zgode tak jak to ma miejsce w oos pro.

Jak nie można jak można? Zmiana trybu zapory na interaktywny (w 2013 beta na pewno można to zmienić, w 2012 nie pamiętam).

andrzej76

Tutaj edytujesz aplikacje z pozwól na - pytaj i zapora pyta. Trzeba to zrobić dla każdej z osobna bo nie zauważyłem by zapora miała standardowo gdzieś tryb zezwól na wszystko i pytaj ( automatic mode , interactive mode).
Wersja na screenie to AVG 2012 , jednak jest już po polsku wersja 2013 kompilacji 2577 ( screen z zapory poniżej tego postu).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

AVG IS 2013możemy w zaporze zmienić tryb :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]