SafeGroup

Pełna wersja: FileMedic AV 2012- test ochrony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

andrzej76

Wykonałem test polskiego programu zabezpieczającego jakim jest FileMedic Antivirus 2012.
Test na 800próbkach z uwzględnieniem skanowania na żądanie.
Czy program jest godnym rywalem dla podobnych programów innych firm?
Przekonajcie się oglądając go w akcji :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

Ach ten szereg metod obrony zastosowany w filemedic:-)
OO, wreszcie ktoś się odważył go przetestować na filmiku Wink
Ten Filemedic to jeden wielki FakeAVGrin
Niepotrzebne wstawki z tekstem w czasie testu... Takie podsumowania (np wynik skanowania na żądanie) powinny być pod koniec lub na osobnej planszy Wink

andrzej76

Ja wykonuję testy tak Erui tak się przyzwyczaiłem i tak zapewne pozostanie , czarna plansza z tekstem mnie akurat nie rajcuje wstawiona co jakiś czas w teście, widz widzi co się dzieje i dodatkowo może przeczytać, zmniejszę może trochę czcionkę by były mniejsze litery. Dziękuję za poradę.

Dodano: 19 lip 2012, 0:57

tommy504 napisał(a):Ten Filemedic to jeden wielki FakeAV


Nie przesadzaj , wszak 70 złośników wykrył na 800 Facepalm
Oglądający patrzy co się dzieje na ekranie - ja ledwo zauważyłem że się tekst pojawił i musiałem cofnąć i zatrzymać aby przeczytać Wink
Co do wykrywalności - z paczki tommyego wykrywa raptem 13 zagrożeń wciąż mimo, ze minęło kilka/naście godzin Wink

ktośtam

A mówiłem, nie kopać leżącego Cool
Jeszcze program rozwinie skrzydła Lol
Dziękuje za niesamowity i pełny wrażeń test - sam nie mam odwagi na takie wyczyny.

Program "the best" jest u mnie w topie najlepiej zabezpieczających między notatnikiem, a paintemLol

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Raport przygotowany przez specjalistów z FileMedic w sposób przekrojowy opisuje główne pola działalności przestępców komputerowych oraz zawiera porady, które pomogą zabezpieczyć komputer nowoczesnego mężczyzny przed zagrożeniami czyhającymi w Internecie.


Nie jesteście nowoczesnymi mężczyznamiLol
Niesamowity i pełny wrażeń test zwa
buri napisał(a):(...)niesamowity i pełny wrażeń test - sam nie mam odwagi na takie wyczyny.


zwłaszcza skuteczność na poziomie 8,75% i oni jeszcze to chcą sprzedać za 49 zł????Wall tragedia.
a możesz udostępnić paczkę, która była użyta do testów? zobaczymy jak tam inni na niej wypadaja
Jest nowy build od tygodnia, jak wrażenia? Ktoś daje drugą szansę?
FM jest sprawdzany co jakiś czas na paczkach i wyniki można ocenić na co najmniej tragiczne.
A są może jakieś wyniki skuteczności dla tego nowego builda?
Ciekawe kiedy coś z tym zrobią, tj z wykrywalnością.
Jego wykrywalność mnie zabija śmiechem. Najgorsze, że jakieś boty nabijają mu ocenę na portalach "ala" dp.plFacepalm
Spoko wyluzujcie.... Poprzednia wersja była tragiczna ale z tą jest dużo lepiej a przecież to nie koniec testów.
allhana napisał(a):Spoko wyluzujcie.... Poprzednia wersja była tragiczna ale z tą jest dużo lepiej a przecież to nie koniec testów.

Lol
Taaak... Poprawili, ale chyba nie wykrywalność...
FileMedic nie można traktować jako antywirusa na dzień dzisiejszy.
Stawiaj znaki interpunkcyjne.
Ciekawy jestem jak FM wypada przy innych rodzimych produktach ..
Stron: 1 2 3