SafeGroup

Pełna wersja: sandbox problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, od jakiegoś już czasu mam problem z sandboxem, mianowicie nie idzie w nim otworzyć żadnej przeglądarki. Chrome zawiesza się na wczytywaniu a ff po otwarciu nowej karty się zamraża. Może ktoś z Was miał podobny problem i zna rozwiązanie? Reinstal nic nie daje... baaa nawet format nieSmile A szkoda bo program świetny i chciałbym używać go dalej.
A jaką wersję masz zainstalowaną?
Lepiej niech powie z czym tego sandboxa używa tzn. firewall itp?
wersja 3.72, używam tu z pc toolsem i panda cloud (z wyłączonym fw). Pc Toolsa używam długo i nigdy nie sprawiał problemów. Coś się popsuło jakoś tak nagle i bez powodu.
Już kiedyś o tym wspominałem, że u mnie (po instalacji PCTools Firewall i Sandboxie na jednym systemie) Sandboxie zgłaszał PCTools Firewall jako konfliktowe oprogramowanie i odsyłał do swojej strony. Sprawdź, czy odinstalowanie PCTools Firewall pomoże.
u mnie też zawsze wywalało konflikt i nic sie nie działo, wszystko działało. Teraz nie ma wzmianki o konflikcie i nie działa. Ehh. Odinstalowanie pomaga...
To wywal Pc tools a włącz FW w Pandzie...
Zapewne jakiś update do PC Toolsa to wywołuje Wink
PCTools nie jest już rozwijany, więc o update''ach nawet nie ma mowy.