SafeGroup

Pełna wersja: Test My PC SECURITY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam wam interesującą stronę na której znajdują się do ściągnięcia testy w celach przetestowania własnej zapory . Serwis testuje również sam firewalle .Najnowszy test pochodzi z maja 2008 . Chciałem wam pokazać przede wszystkim jak nieskuteczna jest zapora systemu Windows. Podobno Vista ma lepszy firewall niż ten w XP Smile .

Test maj 2008:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Testy do ściągnięcia w celach przetestowania własnej zapory :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jurek dobrze się zastanów nad wyborem zapory Tongue .

Pozdrawiam .
Gdzie Ty w tym zestawieniu widzisz zaporę od XP? Smile

Jurek

Ciekawe, że PCTools, który w teście Matouseca otrzymał bardzo dobrą ocenę i piąte miejsce (86%),w tym teście jest gorszy od Aviry z bardzo słabym rezultatem Smile

VenomXmoją zaporą jest przede wszystkim wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i totalny luzik a poza tym, niedoceniany Avast, posiada bardzo dobry moduł ochrony przed atakami sieciowymi Smile

Pozdrawiam!
Dodam do wypowiedzi Jurka, że Osłona Sieciowa avast! jeśli wyłączysz zaporę systemu, to przejmuje jej zadania i blokuje dostęp atakom bardzo sukcesywnie, przekonałem się na własnej skórze, gdy wyłączyłem zaporę.

Avast! o ataku informuje w tej charakterystycznej ramce z czerwoną czcionką na żółtym tle Grin
Jurek bo testowane PCTools to wersja 3.xx, a w teście o którym piszesz była testowana wersja 5.xx, wersja 4.xx o ile się nie mylę nie przechodziła ostatniego etapu testów.

Czyli kolejne wersje są coraz skuteczniejsze.
Pablosss napisał(a):Gdzie Ty w tym zestawieniu widzisz zaporę od XP? Smile Nie gdybajmy, tylko opierajmy się na faktach Smile

Testowana jest zapora VISTY.
Jurek napisał(a):Ciekawe, że PCTools, który w teście Matouseca otrzymał bardzo dobrą ocenę i piąte miejsce (86%),w tym teście jest gorszy od Aviry z bardzo słabym rezultatem Smile

VenomXmoją zaporą jest przede wszystkim wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i totalny luzik a poza tym, niedoceniany Avast, posiada bardzo dobry moduł ochrony przed atakami sieciowymi Smile

Pozdrawiam!

Dziwne , że wewnętrznym poczuciem bezpieczeństwa nazywasz firewall , który niczego nie zalicza Tongue .

Jurek

VenomX napisał(a):Dziwne , że wewnętrznym poczuciem bezpieczeństwa nazywasz firewall , który niczego nie zalicza Tongue .


Co mi tam jakiś firewall i tak wydaje mi się, że za bardzo przegiąłem z tymi zabezpieczeniami Grin
Jurek napisał(a):Co mi tam jakiś firewall (...)


Ja mam to samo zdanie. Jeśli ktoś będzie się chciał włamać, i tak to zrobi bez względu na ilość twoich zabezpieczen.