SafeGroup

Pełna wersja: MalwareSecure - Zna ktoś ten soft ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie trafiłem na stronkę oferującą ten produkt i chciałbym zasięgnąć informacji o nim. Miał ktoś z was do czynienia z nim i czy to nie jest jakaś lipa ?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona produktu:

[malware]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/malware]

Daję w malware bo nie mam pojęcia co to jest jak się okaże, że to zwykły soft AV to zmienię na sam spoiler.
Wygląda na fake av.. google nic nie mówi.. sprawdź czy coś wykrywa na paczkach [to pewnie coś w stylu FileMedica]
Silnik ikarusa ale nie da się tego kupić w necie piszą że jest darmowy a po wpisaniu czegokolwiek w pole nazwa hasło powoduje zakończenie okresu testowego...

Dusiek

Tutaj coś napisali że trial na 15 dni.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hmm...Pamiętam tę stronkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy o tym programie nie było przypadkiem już na forum?
Słyszałem kiedyś o tym programie. Spróbuję zainstalować i sprawdzić jak poradzi sobie z Live Security Platinum.

Dodano: 23 lip 2012, 21:20

Wygląda na normalnego antywirusa. Jest nawet sandbox, ale nie wiem jak go uruchomić Smile
Tego sandboxa prawdopodobnie nie ma. W ofercie mają 2 programy MalwareSecure i Cloud Deny w wersjach home i business wszystkie linki prowadzą do tego samego pliku. Wszystko to wygląda bardzo nie poważnie
Pierwszy rzut oka na zrzut przywodzi na myśl Emsi.:/
To normalny AV. Testowalem go z tydzień temu. Dobry wynik na paczkach z tego co pamiętam osiągnął.