SafeGroup

Pełna wersja: Dodatki do Kaspersky Internet Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Windows 7 32bit
Tutaj wpisz używany system operacyjny


internet, bankowość, sporadycznie gry online.
Napisz, do jakich celów jest używany komputer np. zakupy, bankowość, portale społecznościowe


Asus X53tk
Podzespoły bazowe komputera

Witam, mam dwuletnią licencje na KIS do którego doinstalowałem Zemana AntiLogger. W przeglądarce Ghostery, NoScript, Adblock z takim zestawem filtrów:
- Easyprivacy
- Fanboy''s Tracking/Stats Blocking
- Fanboy''s Annoyances
- Adversity
- Antisocial
- Malware Domain
Skaner na żądanie to Hitman i Emisoft. Czy jest sens zmieniać cokolwiek w tym zestawie, jeżeli chodzi o "mulenie" KIS to mi to nie przeszkadzaSmile .

ktośtam

Jedyna zmiana jaką ja bym proponował to wyrzucenie Ghostery - nie ma sensu trzymać tego dodatku w przypadku, kiedy używasz tego zestawu filtrów do ABP.
Można by dorzucić jeszcze bezpłatny i prosty w obsłudze program do backupu - np. Kervier 1-Click Restore Free (chyba, że używasz już jakiegoś innego):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W kwestii ochrony i tak najważniejszym zabezpieczeniem jest zdrowy rozsądek Wink
Patrząc na Twoją konfigurację, poza propozycją ktosia , nic bym już nie zmieniał Smile
Do backupu używam dokładnie Kervier, jeżeli chodzi o odinstalowanie Ghostery to pomimo mojego zestawu filtrów zawsze coś blokuje więc chyba warto zostawić, czy to już sztuka dla sztuki ?. Dodatkowo w Firefox mam wyłączoną geolokalizację.