SafeGroup

Pełna wersja: Avast Free 7 i wersja 64-bitowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
Jak to jest z tym naszym avastem 7? Chodzi o to, że na stronie dobrychprogramów, na które przenosi sama strona producenta avasta, aby go pobrać. I tam jest napisane wersja stabilna 32/64-bit. Oczywiście pobrałem, zainstalowałem i co? Proces avasta przedstawia się jako AvastUI.exe *32 . Czyli pytam się, gdzie tutaj ta 64-bitowość? A zacząłem się tym interesował, bo avast 7 free długo uruchamia system Win7 x64 (trochę trzeba czekać po wybraniu konta użytkownika) na 4-rdzeniowym sprzęcie 8GB RAM, no i na początku trochę wydłuża uruchomienie Chrome''a, ale to na pewno wina dodatku od avasta. Może polecicie jakiś inny darmowy produkt tego typu lub jakieś rozwiązanie tego problemu? Bo pisałem na oficjalnym forum avasta i nawet zaproponowane tam metody nie dały żadnej poprawy.
Dzięki.
Nigdzie nie jest napisane , żę Avast jest 64 bitowy, a tylko że pracuje równieżpod kontrolą takich systemów .
A procesy w MZpokazuje 32bitowe , bo takowe są ,ale problemu nie ma bo wszystko działa jak należy.Większość programów AV jest aktualnie 32 bitowych .
Co do długiego uruchamiania to u mnie takiego problemu nie było , sprzęt mam podobny jak Ty .Ale fakt faktem, po instalacji piersze 3-4 restarty systemu trwały dłużej.
Jeśli teraz go instalowałeś, daj mu chwilę czasu, zrób kilka restartów, a najlepiej kilkakrotnie włącz i wyłącz sysytem. Powinno się poprawić, u mnie tak to wyglądało.