SafeGroup

Pełna wersja: Test- BullGuard Internet Security 2013 [BETA]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Test programu zabezpieczającego BullGuard IS 2013 BETA:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

P.S.
Ransomy jedzą Buldogi. :/

McAlex

Ale Buldog i tak jest fajny.
Ransom je nawet KasperczakaLol
Swoją drogą co jest aż tak drastycznego w tych wirusach,że uruchamiają się kiedy chcą , nie generując nawet pojedynczego alertu AV.
Nie jestem zachwycony tym spotkaniem z Ransomem. Miałem nadzieję, że sobie poradzi Wink
Niestety szkoda. Ale na tle innych IS nie najgorzej. Nie mniej jednak lubie tego BulldogaSmile
McAlex napisał(a):Swoją drogą co jest aż tak drastycznego w tych wirusach,że uruchamiają się kiedy chcą , nie generując nawet pojedynczego alertu AV.


Alex już o tym pisałem kiedyś rejestr i jeszcze raz rejestr,jak by posiadał dany av ochronę tych kluczy to by było co innego<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

McAlex

To może czas zrobić test ochrony rejestru:-)
Fajny jest ten buldog. Jednak co z tego gdy trafimy na Ransoma . Ostatnio uruchomiłem takiego jednego, który unieruchomił komputer a buldog nic, w dodatku w trybie awaryjnym też był Ransom, więc taki program jest bezużyteczny.
Nie ma idealnego zabezpieczenia, każde kiedyś na czymś polegnie, nawet twój Bullguard
Co prawda użytkując DWPF nie miałem żadnej infekcji, to i tak skuteczność oceniam na 99%.

McAlex

Polecam jeszcze jakoś sprawdzić max.ustawienia buldoga:-) Naprawdę z trojanami sobie dobrze radził. No , ale te Ransomy takie niedobreSmile