SafeGroup

Pełna wersja: Emsisoft Anti-Malware na 6 miesięcy za darmo.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić tą stronkę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja przeznaczona dla Rosji, tak więc aby otrzymać klucz należy użyć proxy. Poniżej lista Proxy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aby nie otrzymywać spamu zamiast swojego adresu mailowego polecam skrzynkę tymczasową, która znajduje się w poniższym linku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

promototo zawsze czujny! Dzięki za info! Wink
Cytat: В процессе обработки возникла ошибка. Пожалуйста, свяжитесь с вебмастером: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> для исправления ошибки.

Czyli:
Cytat: Podczas przetwarzania, wystąpił błąd. Prosimy o kontakt z administratorem: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> naprawić.

Też to macie?
Czy klucz z tej promocji pasuje do każdej wersji czy tylko do tej po Rosyjsku?
Prawdopodobnie działa z każdą wersją ( Tak piszą tam gdzie znalazłem promo ). Niestety nie mam teraz możliwości sprawdzenia.

================================================================================================

nikitagorbaczow napisał(a):
Cytat: В процессе обработки возникла ошибка. Пожалуйста, свяжитесь с вебмастером: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> для исправления ошибки.

Czyli:
Cytat: Podczas przetwarzania, wystąpił błąd. Prosimy o kontakt z administratorem: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> naprawić.

Też to macie?


Może spróbuj jeszcze raz albo z innego proxy.
Dzięki za info. Przyszedł kluczyk z hasłem po rosyjskuTongue
Super, wielkie dzięki, akurat trial mi się kończyGrin
Jakby znalazł się ktoś kto nie ogarnia proxy to niech napisze. Mam już kilka wygenerowanych.
A sprawdzał ktoś czy licencje się dodają tzn. z dwóch po 6 miesięcy ochrona łącznie na rok?
Andy napisał(a):A sprawdzał ktoś czy licencje się dodają tzn. z dwóch po 6 miesięcy ochrona łącznie na rok?


Razem z kluczem przychodzi informacja, że licencję należy aktywować w przeciągu 10 miesięcy. Czyli bierzesz dwie, po 6 miesiącach aktywujesz drugą i masz rok.

Чтобы избежать блокировки ключа, его необходимо активировать в течение 10 месяцев. Отсчет будет произведен с сегодняшней даты.

Aby uniknąć blokowania, klucz musi być aktywowany w ciągu 10 miesięcy. Odliczanie będzie z dzisiejszą datą.
Eryk42 jak masz jakas licke to ja bym prosil
Jak ktoś ma na zbyciu 1 licke z tego promo to bardzo bym prosił gdyż u mnie po wejsciu przez proxy przekierowuje na angielską strone..
voyoi nightwhiteghostlicencje poleciałyWink
Jeśli można, to również bym prosił o lickę (a nawet i dwieGrin ), gdyż jak wchodze przez proxy, to dzieje się u mnie tak, jak u .
Z góry dzięki.Smile
Lukasz_root napisał(a):Jeśli można, to również bym prosił o lickę (a nawet i dwieGrin ), gdyż jak wchodze przez proxy, to dzieje się u mnie tak, jak u .
Z góry dzięki.Smile


Poszły dwie.
Ja też będę dzisiaj rozrzutny i zaoferuję dwie licencje . Chętni pisać poniżej.
Chętnie skorzystam z jednej licki Smile
Pozostała jeszcze jedna.
To ja też poproszę jeśli można, będzie dla znajomej <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Moje oddane.
Stron: 1 2