SafeGroup

Pełna wersja: BSOD po próbie instalacji KVRT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
błagaaaam o pomoc ! podczas instalowania Kaspersky Virus Removal Tool 2011 11.0.0.1245(

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)
wywalił mi niebieski ekran i restart lapka był ... zawsze gdy podczas ladowania systemu wywala taki komunikat

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zdjęcie nie moje .... pod komentarzami programu koles tez miał taki problem cytuję.. " i "wywala koziołka przy naprawianiu. pojawia się BSOD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"

co ja mam teraz zrobic ? siedze na awaryjnym Sad
Próbowałeś odinstalować w trybie awaryjnym? Ewentualnie przywrócić system do momentu przed instalacją tego narzędzia?
Skorzystaj z punktu przywracania systemu:


Uruchom funkcję Przywracanie systemu, klikając przycisk Start . W polu wyszukiwania wpisz Przywracanie systemu, a następnie kliknij polecenie Przywracanie systemu.Jeśli zostanie wyświetlony monit o podanie hasła administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.
Postępuj zgodnie z poleceniami kreatora, aby wybrać punkt przywracania systemu i przywróć komputer do wcześniejszego stanu.
program sie nie zainstalował w srodku instalowania wywalił niebieski ekran ... i restart ...
Więc po tym BSOD nastąpił restart i teraz system nie chce "wstać" i masz BSOD za każdym razem gdy system jest ładowany tak?
Spróbuj przywrócić system do ostatniego aktualnego punktu (pomijając ten z okresu próby instalacji).
przywracanie systemu mam wyłączone ! jeszcze lepiej ;/


Włączanie lub wyłączanie funkcji Przywracanie systemu

Funkcja Przywracanie systemu regularnie śledzi zmiany wprowadzane w plikach systemowych komputera i tworzy punkty przywracania przy użyciu funkcji o nazwie ochrona systemu. Ochrona systemu jest domyślnie włączona na dysku, na którym jest zainstalowany system Windows. Funkcję Przywracanie systemu można włączyć dla innych dysków, włączając ochronę systemu tych dysków.

Aby włączyć ochronę systemu dla określonego dysku
Nie można włączyć ochrony systemu dla dysku sformatowanego przy użyciu systemu plików FAT ani FAT32.

Kliknij, aby otworzyć aplet System.

W lewym okienku kliknij pozycję Ochrona systemu. Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

W obszarze Ustawienia ochrony kliknij dysk, a następnie kliknij pozycję Konfiguruj.

Wybierz jedną z następujących opcji:

Aby móc przywrócić ustawienia systemu i poprzednie wersje plików, kliknij opcję Przywróć ustawienia systemu oraz poprzednie wersje plików.

Aby móc przywrócić tylko poprzednie wersje plików, kliknij opcję Przywróć tylko poprzednie wersje plików.

Kliknij przycisk OK, a następnie ponownie kliknij przycisk OK.



i wgl nie mam takiego czegos jak Ochrona systemu ; // tragedia

Dodano: 06 wrz 2012, 2:02

jest jakiś program który moze pomóc ? naprawia pliki systemowe albo cos ? przywracanie odpada no kurde ! Sad

Dodano: 06 wrz 2012, 2:02

moze logi zrobic z jakiegos programu albo cos ehh
Weź płytę z systemem i z niej uruchom naprawę systemu.
laptop był bez płytki ... system miał na dysku .. instalacja z dysku szła...
A nie masz płyty recovery np?
Jeżeli nie to albo pożyczyć albo ściągnąć i naprawić.
normalnie nie wierze.... odpaliłem diagnostyke pamieci systemu windows .... zeskanowało sie... błedów nie znalazło ... ale od tego momentu system włacza sie normalnie .... ; o teraz robie windows update ... i dam wam odpowiedz....

Dodano: 06 wrz 2012, 4:26

działa wszystko ... diagnostyke pamieci systemu windowsuratowało mnie ah... mimo ze nic nie znalazlo po skanowaniu był reset i ulał ... ;D chodzi jak burza !
Eru, Eryk42 - dziekuje wam za chęć pomocy ! doceniam to !
No i przywracanie systemu włącz.WinkBo widzisz, że się czasami może przydać.
racja !

marsellus

Eryk42 napisał(a):No i przywracanie systemu włącz.WinkBo widzisz, że się czasami może przydać.

Przywracanie systemu w tej sytuacji pewnie by guzik zdziałało- backup i jeszcze raz backup Grin
marsellus napisał(a):backup i jeszcze raz backup


Z pewnością ma partycję recovery z backupem systemu. Ale ten system od producenta to aż strach przywracać. Naładowane crapware, że aż się wysypuje.LolPierwsze co zrobiłem po kupnie laptopa to wywalenie partycji recovery, zainstalowanie czystego systemu z płyty i sterowników. Po zainstalowaniu systemu zainstalowałem wszystkie aktualizacje . Potem dopiero zrobiłem backup i mam spokój. Tak tez polecam wszystkim zrobić.
mam jeszcze jedne pytanie odnoscnie temperatury laptopa ... prośił bym abyście wymienili dobre LEKKIE programy do monitorowania temperatury w laptopie .. który w razie zagrożenia wyswietlil odpowiedni alert ...
Mikuś napisał(a):i wgl nie mam takiego czegos jak Ochrona systemu ; // tragedia

Ja też nie miałem opcji "Ochrona systemu" jakiś czas temu w trybie awaryjnym. Po prostu chyba nie ma opcji przywracania z trybu awaryjnego (?) Nie wiem, bo mało pracowałem z Windowsem 7 w awaryjnym.

Mikuś napisał(a):normalnie nie wierze.... odpaliłem diagnostyke pamieci systemu windows .... zeskanowało sie... błedów nie znalazło ... ale od tego momentu system włacza sie normalnie

Nie znając szczegółowo możliwości narzędzia do diagnostyki pamięci (które znajduje się na płycie instalacyjnej systemu), to co piszesz brzmi śmiesznie... Ale muszę przyznać, że coś w tym jest, bo jakiś czas temu (niektórzy z Was może pamiętają) pisałem w pogawędkach o problemach jakie spowodował na moim stacjonarnym komputerze Comodo Firewall. System nie chciał się uruchomić nawet w trybie awaryjnym, więc postanowiłem go naprawić z płytki jak tylko znalazłem na to czas. Po diagnostyce pamięci narzędziem Microsoftu komputer zrestartował się i... uruchomił poprawnie.
Mikuś napisał(a):mam jeszcze jedne pytanie odnoscnie temperatury laptopa ... prośił bym abyście wymienili dobre LEKKIE programy do monitorowania temperatury w laptopie .. który w razie zagrożenia wyswietlil odpowiedni alert ...

Speccy. Program bardzo przejrzysty. Wyświetla specyfikacje i temperatury. (Program twórców CCleanera)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety nie wyświetla alertów.
Jak masz problemy z temperaturą podzespołów to kup podstawkę chłodzącą. Wydatek niewielki a naprawdę dużo daje gdy laptop się grzeje.
Eryk42 napisał(a):
Mikuś napisał(a):mam jeszcze jedne pytanie odnoscnie temperatury laptopa ... prośił bym abyście wymienili dobre LEKKIE programy do monitorowania temperatury w laptopie .. który w razie zagrożenia wyswietlil odpowiedni alert ...

Speccy. Program bardzo przejrzysty. Wyświetla specyfikacje i temperatury. (Program twórców CCleanera)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety nie wyświetla alertów.
Jak masz problemy z temperaturą podzespołów to kup podstawkę chłodzącą. Wydatek niewielki a naprawdę dużo daje gdy laptop się grzeje.


dziękuję Ci. Grin
Eryk42 napisał(a):Speccy. Program bardzo przejrzysty. Wyświetla specyfikacje i temperatury. (Program twórców CCleanera)

O, ja również dziękuję. Korzystałem z HWiNFO32, ale szukałem jakiejś alternatywy, miałem o tym napisać Wink