SafeGroup

Pełna wersja: Sonda IDG. Który pakiet zabezpieczający uważasz za najlepszy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Jurek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Testowałem prze dłuższy czas polski pakiet antywirusowy ArcaVir. Słaby antywirus i atrapa firewalla. W tej sondzie jest na trzecim miejscu. Albo pracownicy firmy ArcaBit intensywnie głosowali w tej sodzie lub też opłacili ją, ewentualnie czytelnicy portalu są wielkimi patriotami Smile
według mnie to powinno by tak:

dwa pierwsze

1 Norton IS 2009
1 Kasperski 2009
3 Eset IS
Jurek napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Testowałem prze dłuższy czas polski pakiet antywirusowy ArcaVir. W tej sondzie jest na trzecim miejscu. Albo pracownicy firmy ArcaBit intensywnie głosowali w tej sodzie lub też opłacili ją, ewentualnie czytelnicy portalu są wielkimi patriotami Smile


Taa.. A to dobre. 405 glosow dostal. Ktos z Acravira ostro pracowal na taki sukces. Podejrzewam, ze myszka im sie chyba stopia od klikania.
To sonda z połowy stycznia. Oddałem głos na KISa Grin
Wpis z komentarza:

Kod:
JaJestembardzozadowolonyzdubeltowego zestawu Dr.WEB na licencji i narazie FreeHakerzy.NET MAV.

Grin Haha ... Hakerzy.NET nawet się znaleźli.
1. KIS2009
2. NIS2009

Ten ArcaVir to jakiś żart chyba Grin
Przyczepiliście się do tego ArcaVira... Mój kolega korzysta z niego od ponad 3 lat i nigdy nie miał problemów z wirusami/trojanami chociaż wchodzi na różne strony, nie tylko te pewne i bezpieczne, ściąga dużo Smile

Jurek

Ratatui napisał(a):Przyczepiliście się do tego ArcaVira... Mój kolega korzysta z niego od ponad 3 lat i nigdy nie miał problemów z wirusami/trojanami chociaż wchodzi na różne strony, nie tylko te pewne i bezpieczne, ściąga dużo Smile


Zainstaluj go Ratatui na miesiąc i wchodź na różne strony, a potem napisz komentarz. Ja używałem różne wersje ArcaVira przez wiele miesięcy. Mam jeszcze ponad rok licencji ale nawet gdyby mi ktoś zapłacił, to bym go nie zainstalował.
, to ciekawe dlaczego napisałeś tyle (dużo) postów na forum Arcavira, jak tego AV nie lubisz Smile
, czy to ty zamieszczałeś płatne wersje Aviry na torrentach? Tongue

Jeżeli przeglądacie czasami Jotti Virusscan to ArcaVir dużo wirusów wykrywa Smile a w ostatnim eście na virus.gr ArcaVir był wyżej od Nortona.
Ale to był norton 2008, a nie wychwalany przez wszystkich norton 2009.
Po za tym norton brał udział w testach av comparatives w których arca ani razu nie startowała.
Test został wydany pół roku temu i trochę mogło się zmienić.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek

Plati napisał(a):, to ciekawe dlaczego napisałeś tyle (dużo) postów na forum Arcavira, jak tego AV nie lubisz Smile


No to nie czytałeś chyba tych moich postów. Większość z nich była krytyczna i trafna. To między innymi dlatego nie ma już forum ArcaBit Smile

Serafin napisał(a):Ale to był norton 2008, a nie wychwalany przez wszystkich norton 2009.
Po za tym norton brał udział w testach av comparatives w których arca ani razu nie startowała.
Test został wydany pół roku temu i trochę mogło się zmienić.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Całkowicie się zgadzam z Serafinem. Wirus.gr to stary test a dobrany w nim zestaw wirusów na pewno nie jest korzystny dla Nortona i Noda Smile
ArcaVir startował w VB100 a jego rezultat był żenujący.

Virus Bulletin - VB100, sierpień

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


G DATA AntiVirus 99,76%
AVG Internet Security 98,47%
Symantec Endpoint Protection 98,29%
Avira Premium 98.27%
ESET NOD32 Antivirus 97,84%
Kaspersky Anti-Virus 96,73%
F-Secure Internet Security 94,66%
McAfee VirusScan 84,52%
ArcaBit ArcaVir 76,12%

Virus Bulletin - VB100, październik

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ArcaBit ArcaVir (93 pominięte zagrożenia*, 3 fałszywe alarmy)
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):Przyczepiliście się do tego ArcaVira... Mój kolega korzysta z niego od ponad 3 lat i nigdy nie miał problemów z wirusami/trojanami chociaż wchodzi na różne strony, nie tylko te pewne i bezpieczne, ściąga dużo Smile


Zainstaluj go Ratatui na miesiąc i wchodź na różne strony, a potem napisz komentarz. Ja używałem różne wersje ArcaVira przez wiele miesięcy. Mam jeszcze ponad rok licencji ale nawet gdyby mi ktoś zapłacił, to bym go nie zainstalował.


Miałem ArcaVira przez 2 lata i system zawsze czysty był <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Zrezygnowałem bo nowsze wersje działały wyraźnie powoooolnie.

Jurek

Ratatui napisał(a):Miałem ArcaVira przez 2 lata i system zawsze czysty był <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Zrezygnowałem bo nowsze wersje działały wyraźnie powoooolnie.


No to miałeś duuuużo szczęścia Smile
Wiecie co wam powiem arcavir to szajs.
Ma niby moduł chroniący rejhestr.
Gdy wpuścił mi wira to pojawił mi sie monitor rejestru i poinformował o zmianach w rejestrze i zachwile komp padł.
A jak go wlaczylem to pojawil sie ciemny ekran i pisalo ze brakuje plikow systemowyc i trzeba bylo system stawiac od nowa ,tak więc jest do niczego.

Jurek

nero469 napisał(a):Wiecie co wam powiem arcavir to szajs.
Ma niby moduł chroniący rejhestr.
Gdy wpuścił mi wira to pojawił mi sie monitor rejestru i poinformował o zmianach w rejestrze i zachwile komp padł.
A jak go wlaczylem to pojawil sie ciemny ekran i pisalo ze brakuje plikow systemowyc i trzeba bylo system stawiac od nowa ,tak więc jest do niczego.


Zgadza się! Monitor rejestru jest kompletnie nie skuteczny, ale podobnie jest z antywirusem, a firewall jest słabszy od zapory systemowej, choć ponoć w najnowszej wersji jest już lepiej. Dzisiaj pojawił się ArcaVir 2009 Internet Security.
Jurek napisał(a):
nero469 napisał(a):Wiecie co wam powiem arcavir to szajs.
Ma niby moduł chroniący rejhestr.
Gdy wpuścił mi wira to pojawił mi sie monitor rejestru i poinformował o zmianach w rejestrze i zachwile komp padł.
A jak go wlaczylem to pojawil sie ciemny ekran i pisalo ze brakuje plikow systemowyc i trzeba bylo system stawiac od nowa ,tak więc jest do niczego.


Zgadza się! Monitor rejestru jest kompletnie nie skuteczny, ale podobnie jest z antywirusem, a firewall jest słabszy od zapory systemowej, choć ponoć w najnowszej wersji jest już lepiej. Dzisiaj pojawił się ArcaVir 2009 Internet Security.


mialem wersje system protection 2009