SafeGroup

Pełna wersja: Pakiet IS zamiast Nortona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Obecnieposiadam norton2013 subskrypcjakończymi sięw grudniuimam pewien kłopotmiałem 2011zaktualizowałem do 2012terazdo2013,posiadamsieć 3g play online szybkośćokoło3m/s zdarza sięzekomputer się zwyczajnienie wyłączaużywamcleanera. Zrobiłemnimporządekjednak aktualizacje w2013 ściągająsięszybciej nicjest w stanie to przetrawić net. Gdy ostatnio za granicąodpaliłem wifi komputerbezproblemusięwyłączał.Na pewnojest to wina aktualizacjii tu mam 2 pytaniaczyw wersji2013jesttakamożliwośćabywłączyćfunkcję obsługiwania sieci3gna pomocytechnicznejpowiedzielize niejednakna wp.plnakryptoreklamie jest to zawarte2sprawa gdy w grudniu skończy sięważnośćchciałbymsięporozglądaćza innym pakietemi tu pytanie korzystamz bankowości itd. Chciałbym wybraćmiedzyesetsmart4,avgis2013,avastis7,bitdefenderis2013,lub f-secure . Niewiemktóry bynie zamulał[nortonnie zamulanicproblemtylkoz aktualizacjami].Kasperskymiałem kiedyś alebeznadziejazamulał .Więcco radzicie.Pozdrawiam.SystemVista Sp232 bit.

Konto usunięte

1. Czemu w innym temacie?

2. Uzupełnij post o informacje wymagane z regulaminu działu.

3. To nie jest forum, gdzie gramatyka i interpunkcja nie obowiązuje - popraw post, albo temat poleci do kosza.
jezeli jestes zainteresiwany to mam do oddania licencje na rok do AVG Internet Security 2013.
jakby cos to pisz na PW Smile
Dzięki zapropozycje,napisze naforum najnowszegonortonamożetampodpowiedzą myślę,żejakjużbędęchciałzmieniać tozakupiena jakieśaukcjitypuallegro.pozdro
ale po co placic jak mozesz miec za darmo LEGALNĄ licencje ?
wygralem ja w konkursie na dobreprogramy.pl gdzie do wygrania bylo 3000 licencji przez caly czerwiec Smile
ale jesli nie chcesz to zmuszac cie nie bede, wystawie do oddania w dziale gielda i po klopocie.
Zobaczymy co nortonjeszczepokaże .P Jakjuż,myśleo avaście.Poczytałemtrochęo avgtakśrednio.Możecośpoprawią w nortonie .Oby.Jakbycoto ewentualnieeset islubavastis Pozdro