SafeGroup

Pełna wersja: Poszukiwana zabawka z androidem do 400 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przyszła i pora na mnie. Zmieniam moją hipsterską nokię x2 na coś nowszego. Możecie sypać propozycjamiWink Zmieszczę się w 400 zł ? Szukam telefonu z androidem/Windows Phone.
-Galaxy Ace

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

-Neo V - zaraz poszukam jakiejś oferty. EDIT, kurde, wszędzie telefony z Orange...

Warto dołożyć te 100-150zł.

Dodano: 25 wrz 2012, 19:43

O, mam Xperię -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nieco droga, ale fajna sztuka.

Dodano: 25 wrz 2012, 19:44

Nokia Lumia 610 -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Lumia 610 godna polecenia?
Tak, Lumie są bardzo udane.
Ta z tym, że akurat 610 nie najlepiej jest wykonana podobno Tongue
No tak, ale za te cene nie mozna spodziewać się.cudów niestety.

Konto usunięte

Dorzuć nieco i weź Lumię 710.
Z Androidem w tej kwocie nie ma nic godnego uwagi.
KaMiL napisał(a):No tak, ale za te cene nie mozna spodziewać się.cudów niestety.

Szczególnie w WP z tego co ostatnio sobie oglądałem. Dobry temat - chętnie poczytam Wasze propozycję, bo sam będę zmieniał telefon końcem roku, a że piniendzy ni ma i robota ciężka do zahaczenia, to może też będę się nastawiał na coś niedrogiego. Wydaje mi się, że nie będę się bawił w Androida - tylko WP Wink

lukasamd napisał(a):Dorzuć nieco i weź Lumię 710.

Lumia 710 to jak najbardziej fajna propozycja, ale ciągle mnie irytuje, że to już prawie "stary" system Sad
Ciągnie mnie do tego Androida Sad Bawiłem się dzień tym systemem i stwierdziłem, że mi wystarczy. Nie jestem wymagający. Szukam czegoś do 400- 500 zł w takim razie.
Waves97 napisał(a):Ciągnie mnie do tego Androida Sad Bawiłem się dzień tym systemem i stwierdziłem, że mi wystarczy. Nie jestem wymagający. Szukam czegoś do 400- 500 zł w takim razie.

Pewnie, nie ma się też co nakręcać - zawsze technologia, świetne opinie, wykonanie, "wspaniałość", użyteczność, napędza koszty i za każdym razem można powiedzieć "dołóż jeszcze, dołóż". Owszem - ma to swoje zastosowanie*, ale jak sam twierdzisz, że nie potrzeba Ci wiele, to nie ma co przepłacać Wink Ja niestety choć bardzo bym chciał, to nie zaproponuje nic ciekawego, bo zupełnie nie siedzę w telefonach.

*jak się ma możliwości finansowe, albo na prawdę rozpatrywany produkt jest wyraźnie gorszy, od kolejnego niewiele droższego.
Lumia 710. Też się nad nią zastanawiam od dłuższego czasu. Ale coś czuję, że i tak nie kupię.
Ja się czuję już jak jakiś emeryt. Wszyscy znajomi smartfony a ja na moim poczciwym k550 od czasu premiery jadę.Lol
Mam ultra ochotę na Neo V. Wybiorę się jeszcze do komisów/sklepów w mieście i zobaczę ale tam o wiele drożej.
Neo V jak najbardziej, tylko pamiętaj, żeby nie kupować pod żadnym pozorem sztuki od Orange.
Samsung Galaxy Mini 2
szymonek760 napisał(a):Samsung Galaxy Mini 2

W życiu! Przecież to malutkie gówienko z tragicznym wyświetlaczem i przeciętnym procesorem.

Konto usunięte

Waves97 napisał(a):Nie jestem wymagający.


No to Windows Phone też by Ci chyba wystarczył? Smile
Oczywiście jeżeli wolisz kupić coś z androidem i się męczyć... tak, męczyć, bo wszystko jest wooooollnnneee na słabych telefonach z andkiem, nawet Nexus S nie potrafi zapewnić płynności na odpowiednim poziomie, a słaby nie jest, na dodatek nie ma żadnych nakładek-spowalniaczy. Naprawdę wszystko zależy od tego, w jakich celach chcesz go używać. Przykładowo ludzie potrafią czytać nawet na np. 3,2" ebooki... ja uważałem to za kretynizm na telefonie z wielkim 4,65"... to nie do tego zostało stworzone i kiepsko się w tym zastosowaniu sprawuje, podobnie jak w wielu, wielu innych. Jak ktoś uważa, że można kupić coś taniego (albo nawet i drogiego) z andkiem i robić na nim miliard różnych rzeczy... to ma rację, ale każda z tych rzeczy będzie robiona gorzej i w gorszych warunkach.
Ja się (znowu!) waham - zostać przy E72 czy przy Lumii 710 - pierwszy jest chyba niezniszczalny, ładuje się raz na 4-6 dni, drugi pozwala znacznie wygodniej obsługiwać email, no i ma boski czytnik RSS.

No, nieco przyoftopowałem Smile
Ja także nie lubię wielkich telefonów... 3,7 cala (w Neo V) to dla mnie maks.
Jutro zamierzam zwiedzić parę sklepów/komisów i sprawdzić cenowo jak kosztują interesujące mnie modele.
W sobotę będę w salonie plusa, gdyż ojcu kończy się umowa a on nie chce zmieniać swojej 6303i i mogę wybrać sobie nowy telefon. Ale wątpię żeby mieli coś interesującegoCool
Nigdy nie miałem w ręku telefonu z WP i nie wiem jak to z nim dlatego bardziej ciągnie mnie do AndroidaNone2
Dzisiaj w salonie plusa kupiłem Galaxy Ace II <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> 340 zł w ramach abonamentu.
Ja za 12 lat przebywania w tmobile wcześniej era, dostałem ofertę ipka5 za 400 złociszy i abonament 149 złoty, w abonamencie wszystko za free
I się zastanawiam, bo miałem spróbować jakiś telefon z androidem
Stron: 1 2