SafeGroup

Pełna wersja: 2x Panda CAV za Webroot
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

Mam do oddania 2 licencje na Pandę CAV - jedna aktywowana w połowie lipca, druga nieaktywowana.
W zamian chciałbym Webroota, najlepiej IS.

Ewentualnie w zamian za niego mogę zaoferować co innego - jeżeli ktoś czegoś szuka w zamian za niego, niech da znać w temacie.
Mam gdzieś 3 letnią licencję na Webrota SE Anywhere Antivirus którą dostałem za bycie dla nich czymś w rodzaju tworzyciela baz do programu ale przestali mi odpowiadać jak spytałem się o szansę na język polski w programieFacepalm Jeśli pasuje to mogę oddać bo chyba już nie są zainteresowani współpracą.
A jeśli nie pasuje ja z chęcią przyjmę Grin

McAlex

Ja równiez mogę przyjąć jeśli nie odpowiada autorowiLol

Konto usunięte

W zasadzie z mojej strony dzisiaj stało się nieaktualne Smile
Łohoho to i ja może się pokuszę o licencję jeśli masz do oddania. Może jakiś randomek Grin

ktośtam

To i ja się zgłoszę Cool
Raptownie webroot wraca do łask Grin
Na 3 latka to i ja chętnie bym przytulił , na netbooka w sam raz taki lajtowy sofcik Smile
Jak jest tylu chętnych to zrobię randoma Smile Może jeszcze ktoś się skusi dlatego daję jeszcze czas. Jak wrócę do domu to na spokojnie zrobimy losowanie. Moderatora proszę o wydzielenie tematu
to i ja się piszęSmile
Właśnie przeprowadziłem losowanie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Gratulacje ktosiu.

ktośtam

WOW! Nie wierzę!