SafeGroup

Pełna wersja: Jaki komunikator internetowy wybrać ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Obecnie korzystałem z gadugadu. Znacie jakieś lepsze alternatywy dla tego softu ?

Eugeniusz

WTW.
Pierwszy Tongue

ktośtam

WTW

McAlex

WTW . Są jeszcze Tlen i aplikacja WapsteraSmile
A ten WTW powiadamia jakoś o pojawieniu się nowej wiadomości ? W gg, była ikonka w zasobniku z kopertą i komunikat dźwiękowy.
Tak, są powiadomienia ikoną w zasobniku i ewentualnie dymkiem jak sobie ustawisz, ale dźwięki wymagają już osobnego pluginu.
Aqq i WTW
Jeśli prostota i brak reklam: WTW
Skórki, komunikator od razu gotowy do pracy: AQQ

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
W AQQ też masz właściwie brak reklam.... Są bodajże tylko 2 małe reklamy w oknie głównym i w oknie rozmowy nie przeszkadzające w niczym, właściwie nawet ich nie zauważasz.
Kadu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wtyczki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Twoja stara napisał(a):W AQQ też masz właściwie brak reklam.... Są bodajże tylko 2 małe reklamy w oknie głównym i w oknie rozmowy nie przeszkadzające w niczym, właściwie nawet ich nie zauważasz.

Nie będzie ich, jeśli... nie zainstalujesz Flash Player for Internet Explorer Smile
Wymienione już były wszystkie dobre programy. Trza siąść i sprawdzić, który lepiej pasuje naszym wymaganiom.
buri napisał(a):Wymienione już były wszystkie dobre programy. Trza siąść i sprawdzić, który lepiej pasuje naszym wymaganiom.

Nie, nie wszystkie. Brakuje jeszcze Pidgina:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

preter napisał(a):
Twoja stara napisał(a):W AQQ też masz właściwie brak reklam.... Są bodajże tylko 2 małe reklamy w oknie głównym i w oknie rozmowy nie przeszkadzające w niczym, właściwie nawet ich nie zauważasz.

Nie będzie ich, jeśli... nie zainstalujesz Flash Player for Internet Explorer Smile

Bądź doinstalujesz wtyczkę cukiereczki.Smile
Kod:
http://beherit.pl/aqq/banner-killer


Choć od siebie polecam WTW. Wink

ktośtam

McAlex napisał(a):Są jeszcze Tlen i aplikacja WapsteraSmile

Tlen umarł, więc nie ma co polecać tej aplikacji Wink

Konto usunięte

+1 dla WTW
Wybrałem WTW, tylko muszę sobie ustawić jakieś powiadomienia, bo u mnie jakoś nic się nie pokazuje, jak przyjdzie nowa wiadomość.
od razu polecam zarówno do wtw jak i aqq wtyczkę do skypa...
Od siebie polecam aqq Smile
WTW i nic więcej. Prosty, szybki, zoptymalizowany.
Stron: 1 2