SafeGroup

Pełna wersja: Nasze pulpity ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, w tym temacie pokazujmy swoje pulpity i ekrany logowania Smile

Pulpit - [attachment=121]

Chciałem jeszcze ekran logowania, ale nie mam pomysłu jak zrobić zrzut Grin
aktualnie mam taka tapetkeSmile
To i ja pokaże swój Pulpit,a co Smile Klik
To i ja się ''pochwalę'' swoją, zresztą ostatnio zmienioną tapetą.
a to mój pulpet :shy:
A oto mój skromny pulpit - http://i39.tinypic.com/ru7bxx.png Smile
Mateusz, skąd u ciebie takie duże ikonki?

adam_993

Plati napisał(a):A oto mój skromny pulpit - http://i39.tinypic.com/ru7bxx.png Smile
Mateusz, skąd u ciebie takie duże ikonki?

Bo to Vista. Chcieli upodobnić się do graficznych środowisk Linuksa (GNOME,KDE).
mam Vistę, więc mam do wyboru trzy rodzaje ikonek, Standardowe (czyli te z XP, które w Viście nie wyglądają przy Aero zbyt ładnie Grin)

Wszystko jest dostępne z pulpitu PPM-> Widok -> Duże ikony, Średnie ikony, Ikony klasyczne Grin

Po instalacji Vista ma od razu uruchomione ikony Średnie Smile
Ja mam na drugim komputerze Vistę więc to wszystko wyjaśnia. ok Smile
Proszę bardzo Grin

[attachment=126] - przepraszam za jakość, ale komórką lepiej raczej nie będzie Grin
no super Smile samo się loguje
Ale w ogóle wyłączyłeś Zapraszamy i inne bzdety ???

Ja mam to tylko jak Zablokuję konto lub wcisnę Magiczną kombinację Smile

Mam jeszcze pozmieniane we właściwościach systemu i mam jak w Lapku: Producenta, model, a reszta to to co jest standardowo Grin
Ja mam Zapraszamy, ale żeby uruchomić komputer naciskam tylko przycisk Power i czekam aż pojawi się pulpit z ikonkami (bez żadnych haseł)
Proszę bardzo Smile
Plati napisał(a):Ja mam Zapraszamy, ale żeby uruchomić komputer naciskam tylko przycisk Power i czekam aż pojawi się pulpit z ikonkami (bez żadnych haseł)

Mam tak samo Grin
Więc go zamieniłem Grin

adam_993

E moje pulpity na obu systemach marne, bez bajerów. Standardowe tapety, jedynie w Ubuntu zmieniony temat.
A to również moje Smile
Powprowadzałem parę zmian w Windows Index Expirience, bo chciałem mieć dodane info dla kogo i jakie model i logo mego procesora Grin

[attachment=129]
a oto mój dwusystemowySmile pulpit

[Obrazek: a53e169180b52106m.png]
pozdrowienia dla wszystkich
mateusz8466 napisał(a):A to również moje Smile
Powprowadzałem parę zmian w Windows Index Expirience, bo chciałem mieć dodane info dla kogo i jakie model i logo mego procesora Grin

Dla swojego bezpieczeństwa lepiej zamaż/skasuj tego screena. Na podstawie identyfikatora produktu Windows Vista można KeyFinderem np. MagicalJelly uzyskać klucz produktu (klucz licencyjny). Czyli w tym momencie 4 osoby [liczba pobrań](jeśli masz oryginalny system) mogą skorzystać z twojej głupoty Smile