SafeGroup

Pełna wersja: AVG IS 2013 na inne oprogramowanie zabezpieczające
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie.
Mam do zaoferowania roczną, nie aktywowaną licencję na AVG Internet Security 2013.
Zamienię na licki do innego oprogramowania zabezpieczającego.

Jak nikt nic nie zaoferuje, lub nie będzie to dla mnie interesująca propozycja, to zostawię lickę dla siebie.Smile
Z ciekawości zapytam czy jest to licka z konkursu ostatniego, bo jeśli tak to jesteś failem roku. Wtedy pada iście intrygujące pytanie "po kiego brałeś udział w tym konkursie?".
Cytat: Z ciekawości zapytam czy jest to licka z konkursu ostatniego, bo jeśli tak to jesteś failem roku. Wtedy pada iście intrygujące pytanie "po kiego brałeś udział w tym konkursie?".

Nie, jest to licencja zakupiona na allegro. Teraz posiadam lickę z konkursu, i ta jest mi już nie potrzebna. Smile
Ale dobrze, że się zapytałeś, może to rozwiać obawy reszty użytkowników. Smile
Lukasz_root napisał(a):Nie, jest to licencja zakupiona na allegro. Teraz posiadam lickę z konkursu, i ta jest mi już nie potrzebna.
Ale dobrze, że się zapytałeś, może to rozwiać obawy reszty użytkowników.

Ok, ale przy tej ilości darmowych licek będzie raczej ciężko coś ciekawego dostać, a moim zdaniem lepiej dodać sobie rok do starej.
Cytat: Ok, ale przy tej ilości darmowych licek będzie raczej ciężko coś ciekawego dostać, a moim zdaniem lepiej dodać sobie rok do starej.

Zastanowię się, jak nikt nie da żadnej ciekawej propozycji, to zostanie jeszcze na mój drugi PC. Smile