SafeGroup

Pełna wersja: Internet Download Manager (IDM) 5x lifetime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przejdź do tego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


organizuje prezentów dla 5 Internet Download Manager (IDM) Keys Life Time Licencja aż 12 października. Tak więc ci, którzy są zainteresowani mogą odwiedzić witrynę i skorzystać z ich pomocy Rafflecopter konkursu.

Cytat:
Jak Get time Życie licencji dla IDM?
To proste, wystarczy wykonać poniższe czynności przez Rafflecopter widżetu zarabiać maksymalną liczbę punktów
i inne kwalifikowalne w gratisów.Giveaway rozpoczyna od dziś (5 października 2012 r.) i to kończy się (12 października 2012). Masz 7 dni na udział i mieć szansę na wygranie time życia licencyjną IDM.



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

McAlex

ThanksBeer
McAlex napisał(a):ThanksBeer


Jeszcze wytłumacz koledze, aby zakładał tematy z promo w dziale giełdaWink

McAlex

Oj tam , oj tamWink

Ja na jednym anglojęzycznym portalu dałem swój wpis do newsów ostatnio , zamiast na forumWall

Czuję wyrozumiałość.Tongue
Ale dobra porada zawsze jest pomocnaSmile

ktośtam

, please next time post a thread about promos, giveaways etc. in dedicated forum section:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hello,

Przykro mi z niewłaściwym postu w tym rozdziale. Nie jestem native speaker ... Ja tylko próbuje ... Byłem za pomocą Google Translate, ale to pokazuje nie przetłumaczonej wersji nadal.

Cytat: , please next time post a thread about promos, giveaways etc. in dedicated forum section: gielda/


Będę o tym pamiętać. Dziękuję.

ktośtam

Proszę bardzo Wink
A Moderatorów proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Starałem się znaleźć w dziale ale mam to ostrzeżenie. Wydaje muszę mieć co najmniej dziesięć post do posta tam.

Cytat: Nie masz wystarczającej ilości postów aby zobaczyć ten temat.
Minimalna wymagana ilość postów wynosi: 10.

Dusiek

No i gościu przynajmniej nie napierdziela postów od byle by coś tam spłodzić i wielkie mu dzięki za to jak i za promo Smile
jasonX napisał(a):Byłem za pomocą Google Translate, ale to pokazuje nie przetłumaczonej wersji nadal.

Dam Ci radę. Tłumacz podwójnie, czyli z angielskiego na polski, a później jeszcze raz w drugą stronę z polskiego na angielski - łatwo wyłapać sporo błędów. Znasz angielski więc jak drugi raz przejdzie przez translator to będziesz wiedział, że coś jest nie tak.
,

Cytat: Dam ci radę. Double tłumacz, lub z angielskiego na polski, a potem znowu w przeciwnym kierunku z polskiego na angielski - to jest łatwo złapać dużo błędów. Znasz angielski, więc z biegiem czasu drugiego tłumacza, będziesz wiedzieć, że coś jest nie tak.


dziękiSmile