SafeGroup

Pełna wersja: FileMedic rozdaje klucze do swojego antywirusa!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wystarczy wejść na Fanpage producenta i polubić go. Jest tam specjalna aplikacja. Klucz produktu pozwala cieszyć się darmową licencją tak długo, dopóki będziesz ich fanem. Fajnie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Już widzę te masy chętnychGrin
Ja skorzystałem. Jutro postaram się go zainstalować.

McAlex

No to czas usunąć Comodo i te inne szmery bajerySmile. Marzyłem o takiej promocji!
Ale wy się śmiejecie. Jak jutro jak znajdę chwilę, to go zainstaluje.
Taa za darmo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Biere! Biere wszystkie Grin
Fail Medic... Co mi z klucza jak bez zabezpieczenia czuję się bezpieczniejszy Grin

Wysłane z mojego GT-I8160
Nikt go nie chce, to daja za darmoTongue

Dusiek

Ładnie to tak kopać leżącegoGrin
Poczytałem o tym programie na stronie producenta i chyba nie wygląda aż tak źle. Podobno rozpoznaje niesklasyfikowane zagrożenia komputera za pomocą zaawansowanych mechanizmów heurystycznych.
Galactico napisał(a):Poczytałem o tym programie na stronie producenta i chyba nie wygląda aż tak źle. Podobno rozpoznaje niesklasyfikowane zagrożenia komputera za pomocą zaawansowanych mechanizmów heurystycznych.

Marketing None2
preter napisał(a):Marketing None2


Być może. Ale co powiesz, jak okaże się, że żyjemy w innej czasoprzestrzeni i ten program jest najlepszy? No. Będzie głupio.Cool
Galactico napisał(a):Poczytałem o tym programie na stronie producenta i chyba nie wygląda aż tak źle. Podobno rozpoznaje niesklasyfikowane zagrożenia komputera za pomocą zaawansowanych mechanizmów heurystycznych.

wystarczy popatrzeć na testy stąd aby wiedzieć ile wart jest ich program, ludzie za darmo boją się go testować. Można go polecić co najwyżej wrogom, taka moja opinia, na tle innych, ba nawet darmowych rozwiązań nie ma szans.
buri napisał(a): wystarczy popatrzeć na testy stąd aby wiedzieć ile wart jest ich program, ludzie za darmo boją się go testować. Można go polecić co najwyżej wrogom, taka moja opinia, na tle innych, ba nawet darmowych rozwiązań nie ma szans.


Myślisz, że nie wiem?
Galactico napisał(a):Myślisz, że nie wiem?

Zaliczasz się więc do odważnych ludzi, a tacy też są potrzebni, trza badać czy coś się zmienia na lepsze. Nie mówię nie przecież, popatrzymy co tam obecnie reprezentuje sobą ten program.
Galactico napisał(a):Poczytałem o tym programie na stronie producenta i chyba nie wygląda aż tak źle. Podobno rozpoznaje niesklasyfikowane zagrożenia komputera za pomocą zaawansowanych mechanizmów heurystycznych.


Nie czytałeś jego testów w naszym malwarelab? Smile
8% to ma na starych próbkach (normalnie do 5%) przy skanie na żądanie.
Przy dalszym uruchamianiu malware wystarczy np. trafić na byle ransoma i komputer zablokowany, zero reakcji. Wiry robią z kompem co chcą.

Te mechanizmy zaawansowane to kpiny w żywe oczy.

Wiadomo, ze nie wszyscy mogą trafić akurat na te próbki na których jest test, ale skoro inni na takich samych próbkach mają 90-98% to chyba FM g... wartaLol
ArcaVir jest w okolicach 70-80%
tommy504 napisał(a):Nie czytałeś jego testów w naszym malwarelab? Smile
8% to ma na starych próbkach (normalnie do 5%) przy skanie na żądanie.
Przy dalszym uruchamianiu malware wystarczy np. trafić na byle ransoma i komputer zablokowany, zero reakcji. Wiry robią z kompem co chcą.

Te mechanizmy zaawansowane to kpiny w żywe oczy.

Wiadomo, ze nie wszyscy mogą trafić akurat na te próbki na których jest test, ale skoro inni na takich samych próbkach mają 90-98% to chyba FM g... wartaLol
ArcaVir jest w okolicach 70-80%


Piszesz jak do dziecka. Ja dałem tylko info o promocji i daje wolny wybór.
Galactico napisał(a):Piszesz jak do dziecka. Ja dałem tylko info o promocji i daje wolny wybór.


No bo tak trzeba niektórym tłumaczyć.
Tylko info o promocji - a dalsze posty Galactico to mój ksiądz proboszcz napisałCool
Cytat: Witaj, Bartek K.

Dziękujemy za polubienie FileMedic! My Ciebie też lubimy! Jako dowód udostępniamy Ci pełny dostęp do programu FileMedic Antivirus 2012. Możesz teraz pobrać plik instalacyjny z programem. Znajdziesz tu również unikalny klucz produktu, który pozwoli Ci cieszyć się darmową licencją tak długo, dopóki będziesz naszym fanem. Klucz produktu znajdziesz również na swojej skrzynce mailowej.


Złota promocja. Gdyby inne softy tak robiłyCool
Stron: 1 2 3 4