SafeGroup

Pełna wersja: McAfee SiteAdvisor 6 miesięcy za free!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety, często czytając fora mam wrażenie, że produktów McAfee większośc społeczności nie lubi albo bardzo nie lubi. Z tym programem jest jednak inaczej, gdyż jak nawet wskazują profesjonalne testy Mcafee jest liderem w kwestii zabezpieczania przed złośliwymi witrynami www. Teraz ochronę można mieć za darmo na pół roku:-)
Coś mi się zdaje że się bedzie ładnie bujał z cisem Grin

McAlex

Street bardzo dobrze współpracują:-).
Skad to pobrac ?
Jak klikne download now to prosi o jakis promo code Sad

McAlex

Nie, nie, załóż sobie konto. Następnie przekieruje Cię na stronę "zakupu"Lol

Póżniej pobierz sobie program.
McAfee zawsze sprawdza przy instalacji czy na komputerze znajdują się zagrożenia? Bo zamiast zainstalować SiteAdvisor, to usuwa zagrożenia z komputera. Nawet nie wiem jakie:/

McAlex

Tak. Musi.Suspicious

Ale czy faktycznie cokolwiek usuwa to wątpie.
Już pół godziny usuwa zagrożenia, których nie ma. I na dodatek nie można zatrzymać instalacji:/

McAlex

qawe napisał(a):Już pół godziny usuwa zagrożenia, których nie ma. I na dodatek nie można zatrzymać instalacji

Dziwne. To może jednak są?
MBAM, Comodo, Avg, Emsisoft nic nie widziały. Nagle McAfee znajduje:crazy:

Już po kłopocie. Wystarczyło wyłączyć proces stinger.exe (należący do McAfee) i usuwanie zagrożeń jest pomijane Wink

McAlex

Masz CIS6?
Ale przeskanuj system Stingerem najnowszym oraz GetSuspem.

Na wszelki wypadek.
Od jakiegoś czasu używam wersji FREE i sprawdza się bardzo dobrze, więc chętnie potestuję wersje PLUS. Dzięki za infoTongue