SafeGroup

Pełna wersja: Rachu ciachu, trzy litery i po strachu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

McAlex

Portal dobreprogramy.pl organizuje konkurs na polowanie na licencje:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziś do zdobycia jest pewien pakiet Internet Security, którego dawno w żadnym konkursie nie byłoLol

Udanych poszukiwań!

Można wygrać Avg Internet Security 2013Wow
Beerniczym Rex Hunt
Banalna była ta zagadka Cool
Ciekaw jestem dlaczego AVG rozdaje tak dużo licencji na pełny pakiet. Marketing?
Może nikt nie chce kupować?Cool
A to już chyba drugi konkurs z AVG na dp

McAlex

Rozdawanie licencji zawsze jest dobrym sposobem na rozpowszechnienie marki.<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Chcą wyprzeć avasta Grin

Eugeniusz

Dobre Programy same nie wiedzą czego chcą.
Niby mają kryzys (dlatego wprowadzili downloadera), chcą być popularni ale coś mi tu nie pasuje. Zero kontaktu z redakcją.
Hm po upolowaniu trzeba podać imię, nazwisko i dokładny adres. Nie wydaje mi sie żeby wysyłali pocztą pudełkową wersje...
Ja tam wpisałem byle co... Czytając regulamin klucz ma pojawić się na Twoim koncie w ciągu tygodnia więc też nie mam pojęcia po kiego im dane osobowe? Może będą wysyłać ulotki Grin

McAlex

Street napisał(a):Może będą wysyłać ulotki


Od AvgCool
Oni to potem weryfikuja kiedys tez tam wpisalem byle co i kluczyka nie dostalem.Stwierdzili ze dane są fałszywe :p
Można podać dane prawdziwe w sensie rzeczywiste (adres) , ale niekoniecznie swoje, bo przecież meldunku nie sprawdzają Tongue
Fakenamegenerator i po sprawie Grin
Street napisał(a):Ja tam wpisałem byle co... Czytając regulamin klucz ma pojawić się na Twoim koncie w ciągu tygodnia więc też nie mam pojęcia po kiego im dane osobowe? Może będą wysyłać ulotki Grin

A regulamin Ty czytał? Nieprawdziwe dane osobowe = nie dostaniesz licencji Tongue
Byle co ale nie bez przesady Sad )
Dobra Panowie/Panie biorę i teraz jeszcze raz sprawdzę czy będę mógł odnowić i przedłużyć licencję Wink

McAlex

buri napisał(a):Dobra Panowie/Panie biorę i teraz jeszcze raz sprawdzę czy będę mógł odnowić i przedłużyć licencjęSkoro jest za darmo to wykorzystam kolejną opcję

Kiedyś tam ktoś(tam) Winkmnie informował,że w Avg licencje się nie sumują.
McAlex napisał(a):
buri napisał(a):Dobra Panowie/Panie biorę i teraz jeszcze raz sprawdzę czy będę mógł odnowić i przedłużyć licencjęSkoro jest za darmo to wykorzystam kolejną opcję

Kiedyś tam ktoś(tam) Winkmnie informował,że w Avg licencje się nie sumują.

Jeśli jest to prawda to chyba daruje sobie test z odnowieniem Facepalm

ktośtam

buri napisał(a):Jeśli jest to prawda to chyba daruje sobie test z odnowieniem

Ale możesz przecież aktywować licki jedna po drugiej i tyle. Chyba, że mają jakiś "okres przydatności do spożycia" Cool
ktośtam napisał(a):
buri napisał(a):Jeśli jest to prawda to chyba daruje sobie test z odnowieniem

Ale możesz przecież aktywować licki jedna po drugiej i tyle. Chyba, że mają jakiś "okres przydatności do spożycia" Cool

Taki mam zamiar chyba, że ma ten okres to oddam komuś za free. Przydałaby się wypowiedź kogoś kto wie jak to działa.