SafeGroup

Pełna wersja: wybór zabezpieczenia - ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proszę o pomoc w wyborze zabezpieczenia. Proszę wybrać w ankiecie jeden zestaw i w miare możliwośći uzasadnić swój wybór
Kaspersky, ponieważ jest to najbardziej optymalny wybór. Posiada wszystko co powinien posiadać pakiet. Nic nie musisz doinstalowywać. Najważniejszym aspektem wyróżniającym go na tle innych pakietów są moduły: bezpieczne pieniądze oraz ochrona przed exploitami (Technologia Automatycznego zapobiegania exploitom).

Oczywiście żaden AV nie gwarantuje 100% zabezpieczenia i jeśli ściągasz jakieś cracki czy inne podejrzane rzeczy zaopatrzyłbym się w skanery na żądanie.

McAlex

Comodo, bo ma piaskownicę, a nowa wersja jest tak fajna, że po prostu nie mogę wyjść z podziwu. Lekko, szybko i przyjemnie. W ankiecie zaznaczyłem McAfee, bo mi tak żal,nikt na nich nie głosuje:-) a tak poważnie to najlepszy program zabezpieczający przed szkodliwymi witrynami internetowymi, do tego automatyczny i z w miarę rozbudowaną bazą wirusów. Dodatkowo jest płatny, ale łatwo mieć go za free, tyle że wymaga pomocy Malwarebytes raz na jakiś czas.
McAlex pominąłeś jedną kwestię, zamulacz nr 1 na rynku. Niestety. Sad

McAlex

Pascal, ale to chyba zależy od systemu czy innych czynników, bo mnie McAfee na moim starożytnym XP nigdy nie mulił i w sumie ta najnowsza beta też była lekka. Znam też osoby co go używają i też skarg nie ma. Myślę, że trzeba wykonać pełen skan. Ale w sumie może być McAfee SiteAdvisor plus ComodoSmile
W przypadku McAfee nie można zaprzeczyć tej marnej wydajności i nawet na dobrym komputerze można odczuć jego obecność. Co do wykrywalności, to jedynie SiteAdvisor coś znaczy.
COMODO IS PRO + MBAM PRO
- z tym, że w mojej opinii to Comodo jest tu dodatkiem do MBAM
asg napisał(a):COMODO IS PRO


Ale dlaczego Pro? Smile
Moim zdaniem Kaspersky 2013. Wydajność dobra, rozbudowany pakiet który solidnie zabezpiecza windowsSmile
KaMiL napisał(a):
asg napisał(a):COMODO IS PRO
Ale dlaczego Pro? Smile

Comodo dodatkiem do MBAM PRO
MBAM (nie pro) dodatkiem do Comodo

hm... - teraz zauważyłem o co chodziło Grin
a powiedźcie mi bo chciałbym zakupić malwarebytes anti-malware i aktualnie nie posiadam mejla a tam jest wymagany by podać i chciałęm zapytać czy właśnie klucz przyjdzie na mejla po zakupie ? dodam że wybrałem tez płyte tzw recovery z malwarebytes

prosze o pomoc
bombobolo napisał(a):a powiedźcie mi bo chciałbym zakupić malwarebytes anti-malware i aktualnie nie posiadam mejla a tam jest wymagany by podać i chciałęm zapytać czy właśnie klucz przyjdzie na mejla po zakupie ? dodam że wybrałem tez płyte tzw recovery z malwarebytes

prosze o pomoc

Jak udało się Tobie zarejestrować na forum, skoro nie posiadasz poczty e-mail? Nie żebym coś sugerował, ale bardzo mnie to rozbawiło, dlatego pytam z ciekawości.
Odnośnie Malwarebytes Pro - fakturę z licencją dostajesz na pocztę e-mail, który podałeś w trakcie zakupu. Płyta recovery - zapewne w wiadomości e-mail dostaniesz odnośnik do pobrania takowej.
Koszmail Wink