SafeGroup

Pełna wersja: SpyShelter FW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Licencja działa na 99%, jest w legalna. Dostałem ją od supportu przy zakupie SpyShelter Premium.

Spodziewam się sporego zainteresowania, więc zwycięzca zostanie wyłoniony przy pomocy random.org. W losowaniu wezmą udział osoby z minimum 30 postami. Czekam do jutra do godziny 21.00.

McAlex

Biorę udział.
Zgłaszam się Smile
Również się zgłaszam. Smile
Ja też Grin
Kurde ... lipa trochę brać udział z mojej strony bo posiadam 2xSS Premium, ale oddałbym je gdybym dostał tą jedną licencję Grin Ona jest imienna?, bo ja mam dwie imię/nazwisko i oddając ktoś musiałbym zmienić dane (ciekawe czy jest taka możliwość). Czuję, że chętnych będzie sporo ... Na razie się wstrzymuję, bo też planuję oddać jedną na SS Premium, tylko muszę wiedzieć czy można spokojnie zmienić Imię/Nazwisko (czy ma to jakieś znaczenie) czy tylko sam klucz się liczy?

ktośtam

Imię/Nazwisko są przypisane do klucza.
Zostaje tylko kontakt z supportem w celu wyjaśnienia, czy da radę zmienić dane (zapewne będzie konieczne wygenerowanie nowego klucza).
Ja również się zgłaszam.
Zgłaszam się Grin. Przyda się do MSE.

Konto usunięte

Nawiązując do tematu i wypowiedzi buriego i ktośtama:
Da się zmienić dane po kontakcie z supportem, wtedy dostaje się nowy klucz.
lukasamd napisał(a):Nawiązując do tematu i wypowiedzi buriego i ktośtama:
Da się zmienić dane po kontakcie z supportem, wtedy dostaje się nowy klucz.

Wysłałem im zapytanie, ale jeśli jest tak jak mówisz to też się zgłaszam. Później najwyżej pozbędę się moich dwóch licencji jak się jakimś cudem trafi bo widzę, że zainteresowanie sporeSmile
Zgłaszam się
To i ja się zgłaszam Smile

ktośtam

Ja zgłaszam się również Cool
buri napisał(a):
lukasamd napisał(a):Nawiązując do tematu i wypowiedzi buriego i ktośtama:
Da się zmienić dane po kontakcie z supportem, wtedy dostaje się nowy klucz.

Wysłałem im zapytanie, ale jeśli jest tak jak mówisz to też się zgłaszam. Później najwyżej pozbędę się moich dwóch licencji jak się jakimś cudem trafi bo widzę, że zainteresowanie sporeSmile


Potwierdzam Łukasza. Support zmienia właściciela licencji Smile
Również zgłaszam sięSmile

Dusiek

To jo teżTongue
I ja!
Ja poproszę

Eugeniusz

Zgłaszam się, ciekawe które miejsce zajmę Tongue
Stron: 1 2 3